Nowa Mazda CX-30 zadebiutuje w Genewie

1295

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Mazda

Mazda CX-30 na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie

Mazda Motor Corporation świętuje dziś światową premierę kompaktowego SUV-a, Mazdy CX-30, drugiego modelu nowej generacji. Sprzedaż nowego modelu w Europie zacznie się już latem tego roku. Mazda CX-30 zostanie zaprezentowana publiczności podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie w dniach 7-17 marca.

Mazda CX-30

CX-30 jest nowym kompaktowym SUV-em, który doskonale łączy proporcje typowe dla samochodów swojego segmentu z elegancką stylistyką. Będący uosobieniem charakterystycznego dla Mazdy języka projektowania KODO². Celem zespołu projektantów było stworzenie samochodu, który będzie wzbogacał życie swoich właścicieli, pomagając im i ich bliskim w zdobywaniu nowych oraz inspirujących doświadczeń w ich codziennym rytmie życia.

Mazda CX-30

Mazda CX-30 – swoboda i styl

Swobodny i praktyczny rozkład wnętrza oraz przestrzeni. Komfortowo CX-30 pomieści czworo dorosłych gwarantując klientom przyjemność podróżowania do dowolnego celu wraz z rodziną lub przyjaciółmi. Co więcej, CX-30 została zaprojetkowana, by dać się łatwo prowadzić. Zwiększona wysokość nadwozia, która pozwala górować nad innymi samochodami osobowymi zapewnia doskonałą widoczność i ułatwia wsiadanie i wysiadanie, podczas gdy wymiary zewnętrzne dają łatwość manewrowania na drodze i na parkingach.

Mazda CX-30

Podstawowe osiągi nowego modelu, jak przyspieszenie, zwrotność i siła hamowania zostały diametralnie udoskonalone. Konstrukcja zgodna z założeniami Architektury Mazda Skyactiv-Vehicle wykorzystuje wrodzone zdolności człowieka do utrzymywania równowagi. Najnowsze jednostki napędowe, łącznie ze Skyactiv-X zapewniają dynamiczną kontrolę prędkości w każdych warunkach drogowych.

Mazda CX-30

Mazda CX-30 – jeszcze bardziej luksusowa

„Zaprojektowaliśmy CX-30, z myślą by stała się istotną częścią życia naszych klientów” – powiedział Akira Marumoto, Prezes Zarządu, Prezydent i CEO Mazda Corporation. „Model ten będzie produkowany w kluczowych zakładach produkcyjnych Mazdy na świecie, abyśmy mogli dostarczyć tradycyjną dla naszej marki przyjemność prowadzenia samochodu oraz bardziej dojrzałą stylistykę KODO klientom na całej kuli ziemskiej. Wybiegając do przodu, nasza nowa gama produktów i technologii sprawi, że klienci będą dostrzegali i doceniali wartość posiadania samochodu marki Mazda. Naszym celem jest bycie rozpoznawalnym jako marka, która tworzy najsilniejsze więzi z każdym klientem.”

Przeczytaj Zielone tablice rejestracyjne – nadchodzą zmiany w przepisach

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia