Odmienny punkt widzenia czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki gospodarki historii 1 i 8 marca Piotr Łysakowski Tomasz Kowalczuk Jakub Grygowski Gabriela Masłowska Jerzy Meysztowicz Stefan Traczyk Jerzy Krüger-Paprota

212

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Odmienny punkt widzenia czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki gospodarki historii 1 i 8 marca Piotr Łysakowski Tomasz Kowalczuk Jakub Grygowski Gabriela Masłowska Jerzy Meysztowicz Stefan Traczyk Jerzy Krüger-Paprota

Audycja z 1 marca

Sporo tematów przygotowaliśmy a jeszcze więcej poruszyliśmy, w tym jeden zupełnie niespodziewany, czyli „jakość polskich polityków”. Ten temat „objawił nam się zupełnie niespodziewanie.

W audycji poruszyliśmy, między innymi, temat obietnic wyborczych Prawa i Sprawiedliwości i skutków ekonomicznych ich wprowadzenia.

Rozmawialiśmy o wyższości kapitalizmu nad socjalizmem, szczególnie w wydaniu polskim, pis-owskim.

Temat jakości polskich polityków pojawił się dzięki poseł Prawa i Sprawiedliwości, wiceprzewodniczącej sejmowej Komisji Finansów Publicznych, p. Gabrieli Masłowskiej. Prosimy o zwrócenie uwagi nie tylko na wyjątkowy „intelekt” posłanki, ale i jej „kulturę osobistą” – bezcenne doświadczenie. Z takim prymitywizmem, głupotą i chamstwem dawno nie zdarzyło nam się spotkać. Nawet obecny w studiu zwolennik tzw. „dobrej zmiany” był zażenowany sposobem w jaki zaprezentowała się poseł Prawa i Sprawiedliwości.

W drugiej godzinie rozmawialiśmy o politykach izraelskich, ze szczególnym uwzględnieniem Israela Katza, ministra spraw zagranicznych, którego skandaliczna wypowiedź podgrzała i tak już dość wysoką temperaturę poslko-izraelskiego dyskursu politycznego i historycznego.

Zapraszamy do słuchania na Bezpiecznej Podróży, bezpiecznapodroz.pl, oraz na falach Polskiego Radia Chicago, polskieradio.com.

 

Audycja z 8 marca

Za oknami piękna wiosna, choć do kalendarzowej jeszcze dwa tygodnie. Jest nice und cool.

W polityce też fajnie się dzieje. Dzięki Premierowi Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, Mateuszowi Stirlitz Morawieckiemu, która dla niepoznaki zwana jest Rzeczpospolitą Którąś-Tam, wiemy, że jest ekstra a szczególnie ekstra jest w gospodarce, partia rośnie w siłę a ludziom żyje się dostatniej. Oczywiście, nie jest to zasługa Stirlitza, ale Naszego Umiłowanego Przywódcy i Słońca Żoliborza, czyli Jarosława Hugo Chaveza-Maduro Kaczyńskiego.

Inne „niestety” jest takie, że podła opozycja totalna knuje i bruździ. Ale czego wymagać od ludzi, którzy nazywają się Schetyna, Lubnauer, czy Meysztowicz. To nie są polskie  nazwiska i wszystko jasne.

Dziś w pierwszej godzinie audycji „Odmienny punkt widzenia, czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki, gospodarki, historii zajmiemy się Totalną Opozycją, czyli czymś co w ewolucjonizmie określa się mianem „ślepej ścieżki rozwojowej”, albo „nierokujące potworki”.

Pogadamy również o tym co się dzieje w europejskich państwach przed nieBrexitem i wyborami do parlamentu europejskiego.

W drugiej godzinie odetchniemy od polityki i wybierzemy się na spacer do lasu.

I jeszcze jedno – jest dla nas wszystkich nadzieja, skoro nawet red. Żakowski coś zrozumiał. a zrozumiał, że media publiczne nie mają sensu i trzeba je zlikwidować.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia