Odmienny punkt widzenia czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki, gospodarki, historii 15 marca 2019 Bożena Kamińska Jakub Grygowski Jerzy Krüger-Paprota Fundacja Nautilus

465

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Jazda we mgle - o czym musisz pamiętać?

Odmienny punkt widzenia czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki, gospodarki, historii 15 marca 2019 Bożena Kamińska Jakub Grygowski Jerzy Krüger-Paprota Fundacja Nautilus

Dziś audycja nieco odmienna niże zwykle a to za sprawą tematów rozmowy w drugiej godzinie audycji „Odmienny punkt widzenia, czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki, gospodarki, historii”.

Ale najpierw o tym, co w pierwszej godzinie.

W pierwszej godzinie audycji, tuż po 17.00, zajmiemy się dwiema kwestiami. Po pierwsze poruszymy temat spółek skarbu państwa – a to za sprawą dwóch informacji: stacje „Orlenu” kupują olej opałowy do ogrzewania od… prywatnej firmy [to temat znaleziony i opracowywany przez Pawła Kubalskiego z Bezpiecznej Podróży] oraz KGHM na operacji przejęcia kopalni Sierra Gorda stracił prawie 20 miliardów złotych.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/nik-negatywnie-ocenia-dzialania-kghm-ws-kopalni-sierra-gorda/198weyz

Zastanowimy się więc nad sensownością istnienia spółek skarbu państwa i spróbujemy rozprawić się z mitem, że „państwo musi posiadać spółki o znaczeniu strategicznym, bo to kwestia bezpieczeństwa”.

Na koniec pierwszej godziny wybierzemy się do kabaretu, czyli na Wyspy Brytyjskie, by zająć się tematem Brexitu oraz ocenić działania Miękkiej Lali, która znana jest pod szyldem Tereska Majova.

https://www.dw.com/pl/niemiecka-prasa-o-brexitowym-sporze-szaleństwu-nie-ma-końca/a-47901314

Drugą godzinę poświęcimy zupełnie innym zagadnieniom – wybierzemy się na poszukiwanie Obcych, duchowości oraz przyszłości Ziemi, naszej planety, którą tak bezwzględnie i bezmyślnie niszczymy.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia