Luksus, sport i elegancja w jednym? Tak wygląda nowe BMW serii 2 Gran Coupé.

510

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

BMW serii 2 Gran Coupé
Źródło: BMW

BMW serii 2 Gran Coupé to luksus sam w sobie

BMW konsekwentnie kontynuuje obecną ofensywę modelową, opracowując jednocześnie innowacyjną koncepcję samochodu kompaktowego klasy premium. Podczas corocznej konferencji prasowej dotyczącej wyników firmy prezes BMW AG Harald Krüger zapowiedział prezentację pierwszego BMW serii 2 Gran Coupé. To sportowe i eleganckie czterodrzwiowe coupé uzupełni ofertę samochodów BMW klasy premium. Koncepcja czterodrzwiowego coupé, która sprawdziła się już w samochodach wyższej klasy, będzie łączyć dynamiczną charyzmę i wyrazisty design z wysokim stopniem funkcjonalności na co dzień również w segmencie samochodów kompaktowych klasy premium. Pierwsze BMW serii 2 Gran Coupé zadebiutuje na Los Angeles Auto Show w listopadzie 2019 r., a na rynek światowy wejdzie wiosną 2020 r.

BMW serii 2 Gran Coupé – nowy akcent w klasie premium

BMW serii 2 Gran Coupé tworzy nowe akcenty w zakresie indywidualności, estetyki i emocji w segmencie samochodów kompaktowych klasy premium. Łączy w sobie emocjonalny design ze sportowym charakterem i najnowszymi innowacjami w zakresie obsługi i łączności. Dlatego też BMW serii 2 Gran Coupé ma idealne warunki, aby zapoznać nowe grupy docelowe z typową dla BMW radością z jazdy. Już teraz BMW oferuje unikalną gamę kompaktowych modeli dla różnych wymagań i grup docelowych. BMW serii 2 Gran Coupé po raz kolejny tworzy nowe impulsy w tej klasie. Bazuje ono na najnowszej architekturze napędu przedniego BMW i dzieli wiele rozwiązań technologicznych z nowym BMW serii 1, które również zostanie zaprezentowane w 2019 roku.

BMW serii 2 Gran – alternatywa dla limuzyny

BMW serii 2 Gran Coupé zostało wymyślone jako globalna oferta stanowiąca atrakcyjne uzupełnienie asortymentu. Jako ekskluzywna alternatywa dla klasycznej limuzyny czterodrzwiowe coupé jest adresowane do wszystkich grup docelowych, które preferują wyrafinowany design i pewny siebie wygląd również w segmencie kompaktowym.

Przeczytaj PETYCJA- NIE dla Automatycznych Ograniczników Prędkości w naszych samochodach

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia