NIE automatycznym ograniczeniom prędkości – konferencja [WIDEO]

730

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

NIE automatycznym ograniczeniom prędkości – konferencja [WIDEO]

Parlament Europejski proceduje nad wprowadzeniem niebezpiecznego Rozporządzenia mówiącego o obowiązku montowania automatycznych ograniczników prędkości w naszych samochodach. Jesteśmy temu zdecydowanie przeciwni ! Przeciwni prawu, które zamiast poprawiać bezpieczeństwo na drogach, niszczy je poprzez wprowadzanie bezsensownie niebezpiecznych systemów hamowania.

Wspólnie z Anuluj-Mandat.pl stworzyliśmy petycję, która ma dać do myślenia odnośnym władzom i pokazać, że MY kierowcy tworzymy jedną społeczność, która nie da się wciągnąć w propagowanie bezpieczeństwa poprzez absurdalne przepisy. -„System automatycznego ograniczania prędkości doprowadzi do uniemożliwienia ucieczki w krytycznych sytuacjach. Nie rozumiem, jak można w ogóle wpaść na tak absurdalny pomysł! Poza tym proszę pamiętać, że na polskich drogach ograniczenia prędkości są stawianie często w absurdalnych miejscach. System ma pobierać dane z GPS, który też się może pomylić, co sprawi, że kierowca będzie zaskoczony nagłym ograniczeniem prędkości. To z pewnością będzie prowadziło do tragedii na drogach”. – mówił Tomek Parol z Anuluj-Mandat.pl

Posłuchajcie konferencji, w której uczestniczył Stanisław Tyszka, Wicemarszałek Sejmu RP

Poprzyj naszą petycję tutaj -> PETYCJA- NIE dla Automatycznych Ograniczników Prędkości w naszych samochodach

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia