Odmienny punkt widzenia czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki gospodarki historii 22 marca Tomasz Kowalczuk Renata Mieńkowska-Norkiene Tomasz Parol Jerzy Krüger-Paprota Jakub Grygowski

304

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Odmienny punkt widzenia czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki gospodarki historii 22 marca Tomasz Kowalczuk Renata Mieńkowska-Norkiene Jerzy Krüger-Paprota Jakub Grygowski

Najpierw sprawa najważniejsza na dziś, czyli WALCZYMY Z UNIJNYMI IDIOTYZMAMI, a więc PETYCJA

https://bezpiecznapodroz.org/petycja-2/

Ogromna prośba:

LUDZIE! PODPISUJCIE! NIKT WAS NIE ROZSTRZELA!

A teraz o audycji – jednak zamiast zwyczajowego opisu, kilka cytatów.

O nauczycielach:

„Codziennie czytam stanowiska nauczycieli jacy to oni biedni, jak ciężko pracują, jaka niewdzięczna praca. Mam już tego dosyć. Wszędzie półprawdy i naciąganie – aby tylko zabrzmiało dramatycznie” – pisze w liście do redakcji czytelniczka onet.pl.

Źródło onet.pl

 

O sytuacji w wymiarze sprawiedliwości:

„Sędziowie z łódzkiego Sądu Okręgowego wczoraj zdecydowali, że – jak wiele innych sądów w Polsce – nie będą współpracować z nową KRS i nie zaopiniują kandydatów do sędziowskich awansów do czasu, aż na temat legalności wybranej przez polityków rady nie wypowie się unijny Trybunał Sprawiedliwości. Mimo takiej decyzji, prezes sądu i tak nakazał głosowanie nad kandydaturami. Efekt? Każdego z chętnych do awansu poparła… jedna osoba, pozostali sędziowie – około 40 osób – opuścili salę.”

Źródło onet.pl

 

O Brexicie:

„Przywódcy Dwudziestkisiódemki ustalili, że jeśli w przyszłym tygodniu nie będzie pozytywnego wynku głosowania w brytyjskiej Izbie Gmin, nie ma przedłużenia brexitu do 22 maja. Jeśli zaś Wielka Brytania dogada się sama ze sobą, ta data będzie wiążąca. Jest też techniczne przedłużenie brexitu do 12 kwietnia.

– Z mozołem wypracowaliśmy kompromisowe, dobre stanowisko, które pozwala Wielkiej Brytanii do 22 maja uzgadniać swoje procesy ratyfikacji w ramach Parlamentu. Ale pewną datą graniczną jest 12 kwietnia – powiedział premier Morawiecki.”

Źródło wp.pl

 

I wszystko jasne, jeśli chodzi o tematy rozmów w dzisiejszej audycji.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia