Systemy automatycznego hamowania – PETYCJA

331

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Systemy automatycznego hamowania

Systemy automatycznego hamowania w samochodach – Petycja

W ubiegły czwartek naszą petycję dotyczącą obowiązkowego montowania w samochodach automatycznych ograniczników prędkości poparł Wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka – „Na kierowców nakładane są coraz to nowe regulacje i ograniczenia. Kierowców gnębi polski rząd wprowadzając nowe podatki i kary dla posiadaczy samochodów m.in. opłatę emisyjną i parkingową, kary za wjazd do strefy eko bez opłaty. Teraz swoje trzy grosze dokłada Unia Europejska proponując system pernamentnej inwigilacji zmotoryzowanych” – mówił podczas konferencji.

Chcemy, aby wprowadzane przepisy faktycznie poprawiały bezpieczeństwo kierowców i innych użytkowników dróg. Zdecydowanie jesteśmy przeciwni montowaniu systemu automatycznego hamowania w naszych samochodach. Uważamy, że wejście w życie tej ustawy może niestety przynieść więcej szkód niż pożytku. A pomysłodawcy prawa nie do końca przewidzieli negatywne skutki rozporządzenia.

Jeśli zgadzasz się z nami zachęcamy do podpisania petycji

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia