Partia Kierowców – Konferencja Inauguracyjna w samo południe

512

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Partia Kierowców - Konferencja Inauguracyjna

Partia Kierowców – Konferencja Inauguracyjna 02.04.19 12:00

Jutro czyli 02.04.19 o 12:00 czyli w samo południe odbędzie się konferencja inauguracyjna nowej organizacji pod nazwą Partia Kierowców. Nieprzypadkowo wybrane miejsce zdarzenia to budynek Ministerstwa Infrastruktury …i wszystkiego co najlepsze dla kierowcy!!! To powinna być pełna nazwa tego Ministerstwa ale że tak nie jest to potrzebna jest Partia Kierowców. Mamy nadzieję że ten nowy twór coś osiągnie dla społeczności kierowców zarówno tych zawodowych jak i amatorów. Oczywiście konferencja odbędzie się nie w a pod budynkiem Ministerstwa bo Partia Kierowców raczej będzie oponentem niż współpracownikiem Ministerstwa.

Partia Kierowców – Konferencja Inauguracyjna

Zapowiadają kompletną apolityczność, mają walczyć jedynie o prawa kierowców i poprawę ich bytu. Jak wiadomo to najbardziej wykorzystywana fiskalnie grupa społeczna. To jedynie tu przechodzą takie numery kiedy prowadząc działalność gospodarczą nie wszystkie koszty można zaliczyć do odliczenia z podatku. Takie działania to podwójne a czasem potrójne opodatkowanie. Dodatkowo jeszcze akcyza oprócz normalnych podatków. Paranoja czy nasza rzeczywistość. Czy tak musi być zawsze?

Partia Kierowców – Konferencja Inauguracyjna

Ciekawe czy uda im się załatwić sprawę GITD. To jeden z namacalnych dowodów że instytucje rządowe stoją ponad prawem. GITD w kwietniu utraciło zdolność przetwarzania danych osobowych pozyskanych z urządzeń elektronicznych. Niestety to im nie przeszkadza wystawiać mandatów z fotoradarów. Stoją ponad prawem, gdyby ktokolwiek z nas złamał ustawę o RODO narazi się na dotkliwe kary.

Akcja "Telefon"
czas na uporządkowanie prawa

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia