Odmienny punkt widzenia czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki gospodarki historii 5 kwietnia Piotr Łysakowski Jerzy Krüger-Paprota Sebastian Ross

280

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Ponieważ na politycznej mapie Polski pojawiło się nowe ugrupowanie – w założeniu niepolityczne – to dzisiejszą audycję „Odmienny punkt widzenia, czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki, gospodarki, historii” zaczniemy od tego tematu.

Zaczniemy od Partii Kierowców – dowiemy się, o co chodzi w tym projekcie i jak jego twórcy zamierzają pozostać „niepolityczni”.

Zajmiemy się również gospodarką, bo przecież to „pieniądz wprawia świat w ruch”. Oczywiście nie obejdzie się bez odniesień do brexitu, ponieważ „Our Soft Puppet Lady”, czyli Tereska Majova, premierka Śmiesznego Królestwa, znów poprosiła o przesunięcie terminu [a więc jest tak jak przepowiadaliśmy]:

https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/595091,may-tusk-brexit-ue-wyjscie-wielka-brytania-odlozenie.html

Nie obejdzie się też bez poruszenia tematu zmian w wymiarze sprawiedliwości, bo mają one bardzo konkretny wpływ na prowadzenia biznesu:

https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/595081,reforma-sadownictwa-sedzia-igor-tuleya-sedziowie-dyscyplinarki.html

Zajmiemy się nastrojami w Europie przeddzień wyborów do Parlamentu Europejskiego oraz przyszłością relacji europejsko-izraelskich i polsko-izraelskich, a to dlatego, że 9 kwietnia odbędą się wybory parlamentarne w Izraelu:

https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/595107,izrael-zsrr-imigranci.html

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia