Nowa Skoda KAMIQ zaskakuje przestronnym i komfortowym wnętrzem

0
1468
Skoda KAMIQ

Skoda KAMIQ to nowy miejski crossover, który zachwyca przestrzennością

Nowy, miejski crossover Skody, zgodnie z ewolucją języka designu marki, zachwyca przestronnym wnętrzem oraz praktycznością. To drugi po Skodzie SCALA model, w którym zastosowano nową koncepcję designu wnętrz. Dominującym elementem wnętrza jest dotykowy, duży ekran systemu infotainment, który znajduje się idealnie w polu widzenia kierowcy. Virtual cockpit o przekątnej 10,25 cala, dostępny jako opcja, również należy do największych wyświetlaczy w tym segmencie. Pomimo kompaktowych wymiarów pojazdu, wnętrze nowego modelu KAMIQ cechuje się typową dla Skody przestronnością. Wrażenie to dodatkowo podkreślają boczne kratki wentylacyjne, których linia nachodzi aż na drzwi.

Skoda KAMIQ
Źródło: Facebook

Nowa Skoda KAMIQ wykonana z najwyższą starannością

Deska rozdzielcza oraz wewnętrzna część przednich drzwi zostały wykonane z wysokiej jakości, ziarnistej pianki wzorowanej na strukturze kryształów. Taka powierzchnia będzie charakteryzować także kolejne modele w ofercie Skody. Dodatkowo komfort jazdy zwiększa możliwość dobrania odpowiednich ustawień oświetlenia ambiente pojazdu, dostępnych w trzech wariantach kolorystycznych: białym, czerwonym i miedzianym. Oświetlenie wizualnie podkreśla kontrastowe szwy na tapicerce foteli, które opcjonalnie mogą być obszyte mikrofibrą (Suedia).

Przestronne wnętrze KAMIQ

Wnętrze nowego SUV-a Skody imponuje nie tylko ilością miejsca, ale także opcjami wyposażenia, które do tej pory zarezerwowane były dla samochodów z wyższych segmentów. Należą do nich choćby podgrzewana kierownica czy adaptacyjny tempomat. KAMIQ oferuje również podgrzewane fotele, nie tylko z przodu, ale także dla pasażerów podróżujących z tyłu.

Przeczytaj Auto z historią – skoda-110L