Odmienny punkt widzenia czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki gospodarki historii 26 kwietnia Renata Mieńkowska-Norkiene Michał Boni Sebastian Ross Jerzy Krüger-Paprota Piotr Łysakowski

250

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Wiele się dzieje a jeszcze więcej dziać się będzie. Prawo i Sprawiedliwość walczy o życie – jeśli nie utrzyma władzy, to ruszą rozliczenia na skalę, jakiej w Polsce dawno nie widzieliśmy. Platforma Obywatelska zapowiada ściganie wszystkich, którzy łamali konstytucję, Włodzimierz Czażasty zapowiada, że „idziemy po was” a i tzw. „Wiosna” szykuje się do przeprowadzania sądów nad ludźmi obecnej władzy.

Dlatego ruszył festiwal obietnic i dlatego niektórzy – niezadowoleni, że ich pominięto przy rozdawaniu kasy – strajkują, albo grożą strajkami.

Pierwszy test to wybory do Parlamentu Europejskiego – i o tym porozmawiamy w pierwszej godzinie „Odmiennego punktu widzenia”.

W drugiej godzinie zajmiemy się tematami gospodarczymi, którymi nie zdążyliśmy zająć się w poprzednim tygodniu, a więc drenaż Europy z pracowników, bo w niemieckiej gospodarce brakuje kilku milionów ludzi do pracy.

Porozmawiamy również o szykujących się zmianach w polityce europejskiej po wyborach do parlamentu europejskiego.

Będzie też trochę o historii i sojuszu Berlina z Paryżem, który może oznaczać koniec zjednoczonej Europy.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia