Odmienny punkt widzenia czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki historii gospodarki 24 maja Arkadiusz Stempin Jerzy Krüger-Paprota

273

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Jakoś w okolicy 24 maja 1543 zmarł Mikołaj Kopernik, dlatego dzisiejszą audycję w dużym stopniu poświęcimy kosmosowi. A myślą przewodnią niech będzie fragment artykułu z portalu interia.pl:

„Podczas podróży przez Galaktykę Układ Słoneczny jest narażony na gwałtowne turbulencje. Każda z nich może stanowić punkt zwrotny dla Ziemi, unicestwiając nasze istnienie. Asteroidowy medal ma jednak również drugą stronę. To, co u nas spowoduje katastrofę, jest w stanie zanieść życie w najodleglejsze zakątki kosmosu, kolonizując zupełnie nowe światy.”

W dzisiejszej audycji „Odmienny punkt widzenia, czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki, gospodarki, historii” zastanowimy się więc, czym byłaby kolonizacja nowych światów, gdyby w wyniku katastrofy nowe życie w kosmos ponieśli duchowni, politycy i brukselscy urzędnicy.

Tak, będzie o wyborach do Parlamentu Europejskiego, będzie i o gospodarce.

Teresa Majowa podała się do dymisji i funkcję premier rządu Jej Królewskiej Mości przestanie pełnić w czerwcu. Z przykrością należy stwierdzić, że dała się poznać jako tak wybitna polityk, że z perspektywy czasu można stwierdzić, iż zrezygnować powinna jeszcze przed objęciem funkcji.

Oczywiście, więcej info w audycji.

W gospodarce strefy euro zapowiada się niezły kryzys i tylko jedno pytanie w związku z tym:

kiedy my oberwiemy.

Zapraszamy o 14.00

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia