Nowy salon Mazdy w Polsce

325

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nowy salon Mazdy

Nowy salon Mazdy w Poznaniu

Wiosną rozpoczął działalność nowy punkt dealerski Mazda Bednarscy Poznań w Baranowie k. Poznania prowadzony przez rodzinną firmę Bednarscy, która wywodzi się z rynku toruńskiego, gdzie z sukcesami prowadzi salon i serwis Mazdy. Nowy punkt w Baranowie został zaaranżowany zgodnie z najnowszymi standardami marki Mazda. Salon będzie miał do dyspozycji 350 m2 i przygotowany będzie do ekspozycji 9 nowych samochodów.

Nowy salon Mazdy

W przestronnych wnętrzach, w zaprojektowanych specjalnie strefach obsługi, dealer oferuje sprzedaż nowych samochodów Mazda, oryginalnych części i akcesoriów oraz usług finansowych, ubezpieczeniowych i blacharsko-lakierniczych. Przestrzeń serwisowa, dysponująca aktywną recepcją, wydzieloną myjnią i 10 stanowiskami przeznaczonymi do obsługi posprzedażnej pojazdów, zapewnia pełny zakres napraw mechanicznych. Obiekt w Baranowie dysponuje też obszernym parkingiem z miejscami dla klientów Mazdy oraz przestrzenią na auta demonstracyjne i zastępcze.

Nowy salon Mazdy z Pawłem Bednarskim na czele

Modernizacji architektonicznej i technicznej obiektu towarzyszą zmiany personalne. Dyrektorem Zarządzającym salonu został Paweł Bednarski, który łączy tę rolę z prowadzeniem salonu w Łysomicach k. Torunia i buduje zespół wykorzystując wiedzę i znajomość marki dotychczasowych managerów z Torunia oraz doświadczenie pracowników z lokalizacji w Baranowie.

Nowy salon Mazdy

Dynamiczny wzrost sprzedaży samochodów Mazdy w Polsce sprzyja wzmacnianiu sieci sprzedaży i posprzedaży. Mazda Bednarscy Poznań to 32 punkt dealerski Mazdy w Polsce, tę listę uzupełnia 9 samodzielnych autoryzowanych stacji obsługi Mazdy.

Przeczytaj Podróż samochodem latem – przydatne akcesoria

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia