Mazda zwycięzcą XII Niezależnego Badania Satysfakcji Dealerów Samochodowych w Polsce

300

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Mazda zwycięzcą

Mazda zwycięzcą Badania Satysfakcji Dealerów Samochodowych w Polsce

W dorocznym badaniu zrealizowanym przez DCG Dealer Consulting oraz EY, Mazda Motor Poland okazała się bezkonkurencyjna. Wyniki ankiet przeprowadzonych wśród 405 dealerów 26 marek samochodowych w Polsce jednoznacznie wskazały Mazdę jako najbardziej pożądaną markę. Przyznały jej pierwsze miejsce w rankingu satysfakcji dealerów. Mazda uzyskała najlepszy wynik w rankingu satysfakcji dealerów zdobywając 4,36 pkt. (w 5-stopniowej skali) przy średniej ocenie dla wszystkich marek na poziomie 3,37 pkt. Powróciła tym samym na szczyt podium po ubiegłorocznym drugim miejscu. Mazda została zwycięzcą rankingu po raz piąty, stając się pod tym względem rekordzistą w 12-letniej historii badania. Wyprzedziła Volvo, które ma na swoim koncie cztery zwycięstwa. Wraz z Mazdą miejsca na podium w tym roku zajęła KIA i Mercedes.

Mazda zwycięzcą – trzy filary współpracy

Przedmiotem badania były trzy podstawowe pola współpracy dealerów z importerem. Jakość produktów oferowanych przez importera, model współpracy z importerem jako przedstawicielem międzynarodowego koncernu oraz ocena jakości i sprawności funkcjonowania importera.

Mazda zwycięzcą

„Konsekwentnie zmierzamy w kierunku premium, a najwyższa ocena w badaniu dealerów pokazuje, że jesteśmy na właściwej drodze. Od lat prowadzimy etyczny i partnerski model współpracy w ramach sieci sprzedaży, wprowadzając jednocześnie wysokie standardy jakości obsługi klientów. Wraz z ewolucją stylistyki projektowej samochodów Mazdy w duchu filozofii Kodo i z innowacyjnymi technologiami Skyactiv, zmienia się profil i pozycjonowanie marki. Dążymy, by całkowite doświadczenie kontaktu z Mazdą było harmonijną przyjemnością.” – powiedział Łukasz Paździor, Dyrektor Generalny Mazda Motor Poland.

Mazda zwycięzcą

Piąte z rzędu zwycięstwo w rankingu pożądanych autoryzacji w Polsce

Kolejnym dowodem na pozytywny odbiór działalności Mazda Motor Poland jest piąte z rzędu zwycięstwo w rankingu najbardziej pożądanych autoryzacji w Polsce. Spośród 405 ankietowanych dealerów, rekordowe 29% wskazało Mazdę jako markę, z którą chcieliby się związać. Warto dodać, że w wśród 10 najbardziej pożądanych przez dealerów marek znajduje się aż 5 importerów z grupy premium.

Przeczytaj Klimatyzacja na postoju – uważaj możesz dostać mandat

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia