Cezary Gutowski ambasadorem modelu Hyundai i30 Fastback N

419

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Cezary Gutowski ambasadorem sportowego modelu Hyundaia

3 lipca 2019 roku, z rąk Sebastiana Cyborowskiego, Dyrektora Zarządzającego Hyundai Motor Poland, kluczyk do nowego sportowego modelu Hyundai i30 Fastback N Performance 2.0 T-GDI 275 KM w kolorze Engine Red odebrał Cezary Gutowski, znany dziennikarz i influencer, ekspert w dziedzinie wyścigów Formuły 1 oraz rajdów WRC. Tym samym Cezary Gutowski został ambasadorem modelu Hyundai i30 Fastback N w Polsce.

Hyundai i30 Fastback N – sportowy samochód z nutką elegancji

Nowy Hyundai i30 Fastback N to wyjątkowy samochód, który łączy wyrafinowaną i elegancką stylistykę ze sportowymi osiągami i pierwsze pięciodrzwiowe hot-coupé w segmencie C, gotowe do jazdy na torze wyścigowym. i30 Fastback N wyróżnia się gorącym, sportowym wyglądem oraz wyjątkowym, wyczynowym wyposażeniem, zarówno zewnętrznym, jak i wewnętrznym.

i30 Fastback N z silnikiem 275 KM

Oprócz elementów cieszących oko, w samochodzie znajdziemy silnik przyspieszający bicie serca o mocy 275 KM. Hyundai i30 Fastback N to drugi, po i30 Hatchback N, samochód ze sportowej gamy N oferowany w Europie, który udowadnia, że Hyundai jest w stanie wprowadzać na rynek samochody budzące emocje.

Cezary Gutowski

„Bardzo cieszymy się, że ambasadorem i30 Fastback N w Polsce został Cezary Gutowski, ceniony ekspert w dziedzinie sportów motorowych, który w czasie swojej kariery miał okazję testować nie tylko setki samochodów produkowanych seryjnie, ale także samochody rajdowe, a nawet bolidy Formuły 3. Modele Hyundai i30 Hatchback N oraz Hyundai i30 Fastback N zostały docenione przez dziennikarzy motoryzacyjnych i Klientów w Polsce za swoje znakomite właściwości jezdne. Fakt, iż Cezary Gutowski podjął współpracę z Hyundai Motor Poland dodatkowo potwierdza najwyższą jakość sportowych samochodów Hyundai N.” – powiedziała Paulina Tycner, Kierownik Marketingu i PR Hyundai Motor Poland.

Cezary Gutowski – dziennikarz i miłośnik wyścigów Formuły 1 oraz rajdów WRC

Cezary Gutowski to znany dziennikarz sportów motorowych i influencer, ekspert w dziedzinie wyścigów Formuły 1 oraz rajdów WRC. Sportami motorowymi interesował się już jako nastolatek. Karierę dziennikarską w tym obszarze rozpoczął w 1997 roku i od tego czasu uczestniczył w ponad stu wyścigach Formuły 1 na całym świecie. Jest dziennikarzem Przeglądu Sportowego, który publikuje także dla portalu Onet.pl. Gutowski jest również autorem pięciu książek o Formule 1, w tym dwóch biografii Roberta Kubicy. Najnowsza z nich: Niezniszczalny. Niesamowita historia Roberta Kubicy ukazała się w Polsce na początku 2019 roku i cieszy się dużym powodzeniem. Cezary Gutowski, jako jedyny polski dziennikarz, pozyskał stałą akredytację prasową zarówno na Formułę 1 jak i rajdy WRC. Jest także licencjonowanym kierowcą wyścigowym.

Cezary Gutowski

„Ten samochód jest szybki, zwinny i daje niesamowite emocje z jazdy…”

„Jestem dumny z tego, że Hyundai Motor Poland wybrał mnie na ambasadora modelu i30 Fastback N w Polsce. Nie zgodziłbym się na tę współpracę, gdybym nie był całkowicie przekonany o doskonałej jakości samochodów Hyundai. Już wcześniej miałem okazję testować m. in. nowe modele Hyundai Santa Fe, Tucson, Kona, czy Ioniq i za każdym razem byłem pod ogromnym wrażeniem. Natomiast w Hyundaiu i30 N po prostu się zakochałem. Ten samochód jest szybki, zwinny i daje niesamowite emocje z jazdy, a dźwięk silnika jest po prostu wspaniały. Jestem pewny, że współpraca z Hyundai Motor Poland przyniesie wiele radości zarówno mnie, jak i moim czytelnikom i widzom, którym będę mógł przybliżyć sportową gamą samochodów Hyundai N. Razem wyruszymy na wiele ekscytujących wypraw po Europie – na tory Formuły 1 i oesy rajdowe, aby z bliska śledzić najlepszych kierowców świata w akcji – powiedział Cezary Gutowski.

Zobacz Polskie drogi są najniebezpieczniejsze w Unii Europejskiej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia