Jubileuszowy zlot z okazji 30-lecia Mazdy MX-5 już w ten weekend

362

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

30 - lecia Mazdy MX-5

Zlot z okazji 30 – lecia Mazdy MX-5

W najbliższy weekend 31 sierpnia – 1 września w Łodzi odbędzie się jubileuszowy zlot właścicieli i sympatyków kultowej Mazdy MX-5. Okazją do spotkania jest 30. rocznica światowego debiutu MX-5 – najpopularniejszego roadstera na świecie, wpisanego do Księgi Rekordów Guinnessa za rekordową liczbę ponad 1 mln egzemplarzy sprzedanych na świecie.

30 - lecia Mazdy MX-5

Mazda MX-5 nie tylko przyciąga wzrok piękną sylwetką lekkiego, dwuosobowego roadstera, ale przede wszystkim zapewnia kierowcy czystą przyjemność z prowadzenia. Centralnym punktem zlotu będzie zrewitalizowana przestrzeń dawnej Fabryki Geyera przy ul. Piotrkowskiej, w której w sobotni wieczór przewidziana została impreza dla uczestników zlotu. W wydarzeniu będą mogli wziąć udział także mieszkańcy Łodzi i turyści, którzy w niedzielę od godz. 11.00 będą mieli okazję podziwiać wystawę Mazd MX-5 na terenie Ogrodów Geyera. Będzie można również porozmawiać z właścicielami i wziąć udział w licznych konkursach. Kulminacyjnym momentem będzie widowiskowa parada wszystkich uczestniczących w zlocie samochodów. Przejedzie ona głównymi ulicami Łodzi w niedzielę między 13.30 a 14.00.

30 - lecia Mazdy MX-5

Jedną z atrakcji zlotu jest jubileuszowy model Mazdy MX-5 30th Anniversary Edition w specjalnym kolorze Racing Orange. Ten model powstanie tylko w 3000 sztukach na cały świat. Kilka z nich uświetni zlot i dołączy do czterech generacji MX-5 produkowanej nieprzerwanie od 30 lat. Intensywna barwa i pozytywna energia jubileuszowej edycji Mazdy MX-5 jest tak ekscytująca, jak legenda modelu i historia Łodzi, która jest oficjalnym gospodarzem zlotu.

Organizatorem zlotu jest Mazda Motor Poland, a patronat honorowy objęła Pani Prezydent Miasta Łodzi – Hanna Zdanowska.

Przeczytaj Bezpieczny Zakup Mazda MX-5 manual 160KM

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia