Chcesz pracować w naszym zespole? Ta praca jest dla Ciebie…

979

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

W związku z rozwojem Radia Bezpieczna Podróż, czyli pierwszego Radia dla Niepełnosprawnych w Polsce poszukujemy osób do pracy oraz osób z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu znacznym, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu!!!

Obecnie 7 lokalizacji: Warszawa, Katowice, Tarnów, Rzeszów, Poznań, Częstochowa, Toruń. 

Głównym założeniem jest stworzenie Radia/Portalu, które będzie równocześnie i ogólnopolskie i lokalne. Ogólnopolskie – bo najważniejsze problemy osób niepełnosprawnych są identyczne wszędzie, a lokalne – ponieważ chcemy stworzyć swoistą platformę, dzięki której lokalne społeczności będą mogły się integrować, pomagać sobie wzajemnie, inicjować lokalne działania na rzecz potrzebujących.

Dlatego też, we wszystkich miastach objętych zasięgiem Radia powstaną redakcje lokalne. Potrzebujemy osób, które będą chciały czynnie angażować się w tworzenie tych miejsc.
Jeśli jesteś zainteresowany/a prosimy o kontakt pod adresem mailowym wspolpraca@bezpiecznapodroz.org lub nr tel. 508-904-927.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia