Cebula

264

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Cebula – na co dzień cebula jest warzywem, o którym myślimy raczej w kontekście przygotowania przy jej użyciu różnych potraw niźli o jej właściwościach prozdrowotnych. A tych ostatnich jej nie brakuje. Cebula nie dość że ma działanie antybakteryjne to także skutecznie obniża cholesterol, jak i chroni przed rakiem. Swoje dobroczynny wpływ na ludzki organizm zawdzięcza przede wszystkim zawartym w niej substancjom, czyli witaminom B i C, kwasowi foliowemu, błonnikowi, a także takim pierwiastkom jak wapń, potas, chrom i żelazo oraz przeciwutleniaczom: kwarcetynie, antycyjnom i beta-karotenowi. Warto jeszcze dodać, że jest produktem niskokalorycznym – jej 100 g to zaledwie 30 kcal. O tym, co jeszcze dobroczynnego może zaoferować nam to warzywo i jak je jeść, by zyskać na zdrowiu dowiecie się z kolejnego odcinka naszej audycji. Zapraszamy do wysłuchania – Na zdrowie!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia