Kompleksy gwiazd show-biznesu

279

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Czerwony dywan, błysk fleszy, podziw. Celebryci każdego dnia dokładają starań, by prezentować się perfekcyjnie. Wydawać by się mogło, że niczego się nie wstydzą – a jednak! Kompleksy gwiazd show-biznesu to długa lista, często przez nich samych okupiona trudnymi przeżyciami. Sami się przekonajcie!

Kompleksy gwiazd – nogi, usta, nos

Angelina Jolie od lat zajmuje czołowe miejsca rankingów najpiękniejszych kobiet świata. Jedną z charakterystycznych cech amerykańskiej aktorki są jej pełne usta. W mediach wielokrotnie spekulowano, że są one efektem operacji plastycznej. Tymczasem sama Jolie jako nastolatka ich wręcz nienawidziła. Nogi jak „kłody” – właśnie z takim określeniem nawet w trakcie kariery musiała mierzyć się piosenkarka Rihanna. Jak sama przyznała, w ogóle się tym nie przejmuje, chętnie dobierając do swoich stylizacji krótkie spódniczki. Niekształtny nos był ogromnym problemem dla polskiej wokalistki, Kayah. Dziś sama przyznaje, że z tego powodu poddała się operacji plastycznej.

Kompleksy gwiazd – docenić siebie

Wspomnienia z dzieciństwa – kompleksy gwiazd często biorą się z przykrych doświadczeń z przeszłości. Przykładem jest polski prezenter telewizyjny i radiowy Maciej Dowbor. Dziennikarz od zawsze stroni od publicznego pokazywania się w samych slipkach. Jest to efekt jego problemu z dzieciństwa, kiedy walczył z nadwagą. Okazuje się, że szereg kompleksów jako nastolatka miała też Anna Lewandowska. Słynna trenerka personalna w przeszłości bardzo wstydziła się swojej urody i figury. Jak udało się jej pokonać problem? Na kartce postanowiła zwyczajnie wpisać wszystkie swoje zalety, których ilość i znaczenie okazały się znacznie większe od wad. 

Kompleksy gwiazd – być idealnym

Modelki pracują w swoim zawodzie pod reżimem perfekcyjnego wyglądu. Nic dziwnego, że często mają wątpliwości co do swojego piękna. Karolina Malinowska, która swoją karierę zaczynała jako młoda dziewczyna, miała problem ze zbyt odstającymi uszami. Początkowo styliści uznawali to za jej znak firmowy, po latach jednak zdecydowała się poddać operacji plastycznej. Z kolei supermodelka Anja Rubik nie lubi swoich szerokich bioder. Gwiazda poprzez swoją wyjątkowo szczupłą sylwetkę przez lata była podejrzewana również o stosowanie zbyt rygorystycznej diety. W jednym z wywiadów przyznała jednak, że swoją figurę zawdzięcza tylko i wyłącznie uwarunkowaniem genetycznym.

Kompleksy gwiazd – nie przejmuj się

Cameron Diaz – aktorka, która podbiła nie jedno męskie serce – do dziś walczy z problemami z cerą. Z trądzikiem ma problem jeszcze od czasów nastoletnich. Do tej pory nie pomogły nawet najdroższe środki od największych specjalistów w dziedzinie dermatologii. Kobiety Hollywood słyną też z powiększania piersi, jednak Drew Barrymore z dumą pokazuje swój niewielki biust. Co więcej, to właśnie dzięki niemu według wielu zawdzięcza swój dziewczęcy wygląd mimo upływu lat. Kompleksy gwiazd mogą sięgać nawet takich drobiazgów jak krzywe palce u stóp. Z takim problemem walczy aktorka Jennifer Garner.

Kompleksy gwiazd – wstyd

Jakiś czas temu aktorka Joanna Brodzik udzieliła głośnego wywiadu. Opowiedziała w nim o ogromnej liście kompleksów, z którymi musi mierzyć się do dziś. Na tej podstawie wraz z kilkoma koleżankami z planu zapoczątkowała akcję, w której ludzie za pośrednictwem listów i wiadomości mogą wprost opowiedzieć o tym, czego się wstydzą. Inicjatywa spotkała się z ogromnym uznaniem społecznym.

Czytaj także: https://bezpiecznapodroz.org/2020/12/10/autyzm-co-warto-wiedziec/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia