Prezenty dla kierowcy last minute

171

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

prezenty
fot. Alexandre Bouche / Unsplash

Rozglądajcie się za prezentem, który przypadnie do gustu Waszej zmotoryzowanej bliskiej osobie? Oto prezenty dla kierowcy na każdą kieszeń: nowoczesne gadżety, dzięki którym kierowca będzie bezpieczny, zawsze w kontakcie z otoczeniem i po prostu szczęśliwy za kierownicą!

Prezenty dla kierowcy: kilka inspiracji

Nasze zestawienie zaczynamy od akcesorium, które powinno znajdować się w każdym samochodzie. Jest nim uchwyt na telefon, jednak ten, o którym chcemy napisać, nie jest zwykłym uchwytem. Taki prezent byłby jednak zbyt banalny. Chodzi o uchwyt z funkcją ładowania telefonu. To rewelacyjne rozwiązanie nie tylko stabilnie utrzymuje smartfon w jednym miejscu, ale też dba o to, aby kierowca nie był zaskoczony niskim poziomem baterii. Bezpieczna jazda i komfort – to chyba dwie najważniejsze rzeczy, co można zagwarantować kierowcy! Innym urządzeniem, które pokocha każdy kierowca, będzie wideorejestrator. Nieprzyjemne wydarzenia drogowe są niestety nieuniknione, zwłaszcza o tej porze roku. Kamerka widerejestratora nagra każdą taką sytuację. Jeżeli więc wina będzie po stronie drugiego kierowcy, właściciel rejestratora będzie miał na to niezbity dowód w postaci nagrania.

prezenty
fot. Why Kei / Unsplash

Kolejnym praktycznym urządzeniem jest detektor fotoradaru. Wybór takiego gadżetu jest jednak niełatwy. Te tańsze bywają zawodne. Z kolei droższe modele wyposażone są w mnóstwo dodatkowych funkcji, takich jak Wi-Fi czy GPS, ale niestety mogą kosztować naprawdę sporo. Warto więc wybrać detektor sprawdzonej polecanej marki, który spełni swoją podstawową funkcję: wykryje zarówno istniejące fotoradarów, jak i będzie wyposażony w ochronę przeciwko fałszywym alarmom. A może gadżet, który nie tylko ułatwi, ale też uprzyjemni jazdę? Podarujcie Waszemu bliskiemu kierowcy adapter Bluetooth! Umówmy się, kończy nam się druga dekada XXI wieku. Każdy posiadacz czterech kółek powinien mieć możliwość słuchania swoich ulubionych playlist we własnym aucie. Niektóre modele posiadają dwa wejścia, dzięki czemu do adaptera może podłączyć się również pasażer, wyręczając kierowcę w wyborze utworów.

Prezent dla kierowcy – przydatne gadżety

Sympatycznym prezentem dla właściciela czterech kółek, który przyda mu się zwłaszcza zimą, jest bidon termiczny. Szukajmy modeli posiadających dwie warstwy, między którymi znajduje się przestrzeń próżniowa. Tylko wtedy mamy do czynienia z termosem z prawdziwego zdarzenia, który spełni swoją funkcję. Szukając odpowiedniego modelu, wczytujmy się w opis produktu. Dobry bidon termiczny dla kierowcy powinien utrzymać wysoką (lub niską) temperaturę napoju przez kilkanaście godzin. Zwracajmy też uwagę na łatwość zamknięcia oraz elegancki i klasyczny design, aby trafić w gust kierowcy i dopasować gadżet do wyposażenia samochodu. Na koniec urządzenie, dzięki któremu  niespodziewane rozładowanie akumulatora przestanie być zmorą kierowcy. Mowa o kieszonkowym rozruszniku samochodu. Urządzenie jest lekkie i mieści się w schowku. Niektóre modele posiadają też wejścia USB, dzięki którym kierowca doładuje swój telefon, tablet lub laptopa.

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia