Horoskop na 2021 rok. Co mówią gwiazdy?

254

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

horoskop
fot. Vincent Ledvina / Unsplash

Wraz z końcem trudnego 2020 roku cały świat ma nadzieję, że jego następca okaże się bardziej łaskawy. Co na to astrolodzy? Sytuacja jest nieco skomplikowana, ale napawa optymizmem. Sprawdzamy horoskop na 2021 rok!

Horoskop 2021 – czy czeka nas zmiana?

Nowy 2021 rok zyskał już miano kluczowego okresu trwającej właśnie „Ery Wodnika”. To dzięki grudniowej koniunkcji dwóch największych planet Układu Słonecznego: przedsiębiorczego Saturna i energicznego Jowiszowi. Obydwa ciała niebieskie wciąż nad nami czuwają, wróżąc okres pokoju i miłości. Wspólna wędrówka tych planet w znaku Wodnika przeprowadzi nas przez erę, podczas której będziemy bardziej skupiać się na naszym wspólnym dobru, zamiast stawiać na pierwszym planie nasze własne interesy. Jednak pomimo tego, że Wodnik to empatyczny, myślący przyszłościowo humanista, to jest jednocześnie jednym z czterech dość stanowczych i upartych znaków. Pozostałymi trzema są: Byk, Skorpion i Lew. Gdy dwie planety (w tym roku to Jowisz i Saturn) wejdą w dwa z tych znaków, stworzą tzw. kwadraturę. To potężny układ, który może prowadzić do niepokojów i konfliktów.

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż

horoskop
fot. Nastya Dulhiier / Unsplash

Horoskop 2021 – co przyniesie nam nowy rok?

Co więcej, Saturn to planeta ciężkiej pracy, barier i restrykcji. W 2021 roku znajdzie się ona w znaku Wodnika w opozycji do Urana – planety niespodzianek i rewolucji. Obecnie Saturn zmierza w stronę znaku Byka, w którym znajdzie się 17 lutego, 14 czerwca i 24 grudnia. W te dni warto unikać wszelkich konfrontacji. Warto dodać, że Jowisz od 13 marca do 28 lipca pozostanie w znaku rozmarzonych, zmiennych Ryb. Wróży to czas rozwoju i powodzenia w wielu aspektach życia. Jako społeczeństwo możemy odczuć ten tranzyt jako pełne ulgi i wytchnienia przejście z zimnego, analitycznego podejścia do życia na rzecz tego bardziej czułego, romantycznego i pełnego empatii. Tej zmiany możemy spodziewać się na przełomie wiosny i lata. Pragmatyczne, „kliniczne” podejście do pandemii zaowocuje możliwością odbudowania relacji z naszymi bliskimi. W idealnej sytuacji da szansę zażegnania dawnych uraz i konfliktów.

Przyszłość jawi się w jasnych barwach również dzięki Marsowi – planecie aktywności. Będzie on podążać w stronę Bliźniąt – energicznego, komunikatywnego podróżnika. Znajdzie się w tym znaku między 3 marca a 23 kwietnia. Nasza energia może być wtedy nieco rozproszona, jednak Mars w Bliźniętach zwiastuje umocnienie relacji międzyludzkich i okazje do podróży. W tym okresie wiosennego przesilenia rozpocznie się jednocześnie astrologiczny nowy rok – dokładnie 20 marca. Słońce znajdzie się wówczas w znaku Barana – pierwszym znaku Zodiaku. To właśnie wtedy będziemy mieli najwięcej energii do działania i określenia naszych celów na 2021 rok. Układy planet w nowym roku dają nam wiele nadziei na rozwój i postęp w wielu aspektach życia. Będzie to rok innowacji i lepszej komunikacji między ludźmi. Pamiętajmy jednak, że zmiana na lepsze będzie możliwa tylko wtedy, kiedy wspólnie zostawimy za sobą przeszłość i z nadzieją otworzymy się na lepszą przyszłość.

Źródło: www.shape.com

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia