Wywiad z Markiem Proboszem

257

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

dav

Gościem w kolejnej odsłonie programu „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych” jest Marek Probosz, polski aktor, który od przeszło trzydziestu lat odnosi zawodowe sukcesy w Hollywood. Nazywany swego czasu „Jamesem Deanem Wschodniej Europy” ten absolwent słynnej Łódzkiej Filmówki grał między innymi u boku Johna Malkovicha, Josha Hertnetta, Warrena Beaty, Annette Bening, czy Katherine Hepburn. W rozmowie z Dominikiem Kubalski Marek Probosz opowiada o swojej zawodowej drodze na szczyt, życiu i pracy w Los Angeles, także w roli wykładowcy aktorstwa na UCLA i w Edgemar Art Center. Podczas wywiadu nie brakuje pytań o związki z Polską, jak i o kulisy powstania książki „Eldorado”. Zapraszamy do wysłuchania tego wyjątkowego odcinka audycji.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia