Gwiazdy – związki a różnica wieku

268

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Gwiazdy

Miłość nie zna granic, w tym także tych dotyczących wieku. Wiele par, które czasem dzieli kilkadziesiąt lat, nie przetrwało próby czasu. Są jednak i takie, które do dziś tworzą udaną relację. Poznaj gwiazdy, dla których różnica wieku nie gra żadnej roli, jeśli w grę wchodzi prawdziwa miłość.

Gwiazdy – miłość nie zna wieku

Na początek przykład, w którym kobieta jest starsza od mężczyzny. Mowa o kolumbijskiej wokalistce Shakirze oraz piłkarzu reprezentacji Hiszpanii Gerardzie Pique. Para poznała się w 2010 roku podczas pracy nad wideoklipem promującym Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Pomimo że dzieli ich 10 lat, to od razu między nimi zaiskrzyło. Dziś wychowują dwóch synów. Różnice wieku w związku zdarzają się także w świecie polityki. Emmanuel Macron, obecny prezydent Francji, poślubił starszą o 24 lata Brigitte Trogneux, która była jego nauczycielką! Jak potwierdziło koleżeństwo prezydenta, Trogneux była zauroczona talentem Macrona jeszcze za czasów szkolnych.

Gwiazdy – udane związki

Wokalistka Beyonce i jej mąż, raper Jay-Z, dziś uchodzą za jedną z najbardziej wpływowych par show-biznesu. Kiedy w 2002 roku media zaczęły donosić o ich związku, niewielu wierzyło, że ta relacja przetrwa. Tymczasem wciąż są małżeństwem i wychowują troje dzieci. Słynną parę dzieli 12 lat różnicy.  Młodszą o 17 lat partnerkę poślubił także aktor George Clooney. Podobnie jak wokalista zespołu Maroon 5, Adam Levine, który związał się z 10 lat młodszą kobietą. Z kolei Harrison Ford poślubił znaną z popularnego w latach 90. serialu Ally McBeall, aktorkę Calistę Flockhart. Między nimi są aż 22 lata różnicy! Młodszą o 14 lat kobietę wybrał także aktor Matthew McConaughey. Skłonności do wybierania młodszych partnerów ma także Jennifer Lopez. Piosenkarka, tancerka, aktorka i producentka, obecnie związana z 6 lat młodszym sportowcem Alexem Rodriguezem, niegdyś spotykała się z 17 lat młodszym aktorem Casprem Smartem.

Gwiazdy – mistrz i uczennica

Wśród znanych par z różnicą wieku nie brakuje także rodzimych przykładów. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz dziś są szczęśliwym małżeństwem wychowującym kilkuletnią córeczkę. Między nimi jest 18 lat różnicy. Kiedy w wieku 15 lat młoda, obiecująca gwiazda musicalu Natasza stanęła na scenie Teatru Buffo, to od razu zrobiła wrażenie na Januszu. Z czasem relacje zawodowe przerodziły się w prawdziwe uczucie. Aktorka Beata Ścibakówna, kiedy poznała swojego przyszłego męża Jana Englerta, była z kolei jego studentką na Akademii Teatralnej. Aktorów dzieli 25 lat różnicy. Obecnie wychowują córkę Helenę. Karol Strasburger, aktor dla szerokiej publiczności znany jako prezenter kultowej Familiady, aktualnie związany jest z 37 lat młodszą Małgorzatą, która w 2019 roku urodziła mu córkę.

Gwiazdy – rekordy różnicy wieku

Związek, w którym gwiazdy dzieli ponad 60 lat? Są i takie przykłady! Modelka Playboya Anna Nicole Smith podczas ślubu z Jamesem Howardem Marshallem w 1994 roku miała 27 lat, a mężczyzna 89! Z kolei w Polsce nadal dość spore kontrowersje wzbudza związek aktora Marka Kondrata i córki Grzegorza Turnaua – Antoniny. Między nimi jest bowiem 40 lat różnicy. Tym większe było zaskoczenie, gdy para w 2016 roku stanęła na ślubnym kobiercu, a w 2018 roku powitała na świecie swoją pierwszą córkę.

Czytaj także: https://bezpiecznapodroz.org/?p=104100&preview=true – Szczepionka – tak czy nie?

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia