Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych – wywiad z Joanną Czechowską

335

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

W kolejnej odsłonie cyklu programów społeczno-kulturalnych „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych” gościem Dominika Kubalskiego jest Joanna Czechowska, policjantka, której popularność przyniósł udział w paradokumentalnej serii „W-11”. Z Joanną Dominik rozmawia między innymi o jej przyjaciółce Elżbiecie Boduch, osobie niepełnosprawnej i o problemach z jakimi na co dzień muszą się zmagać osoby niepełnosprawne. W rozmowie tej nie brakuje również pytań o wspomniany serial „W-11”, spotkania z młodzieżą czy troskę Joanny o pokrzywdzonych przez los naszych „braci mniejszych”.

Zapraszamy do wysłuchania, a także obejrzenia polecanego przez Joannę Czechowską filmu, upamiętniającego jej przyjaciółkę. https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR0gaWUkJNsZUji4Z-lyORzYjnQwtN69jvjrftCxDEyw1c9_yzdINhCjeVk&v=VGeKgGFwaXY&feature=youtu.be

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia