Na zdrowie – Jagoda i malina

275

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Jesteśmy jagódki, czarne jagódki
Mieszkamy w lesie zielonym
Oczka mamy czarne, buźki granatowe
A sukienki są seledynowe…

Śpiewały kiedyś dzieci w przedszkolu, gdy nadchodził czas urodzaju jagód w lasach, czyli zwykle w czerwcu. Jak łatwo się domyślić właśnie te owoce, jak i maliny, są bohaterami kolejnej odsłony audycji „Na zdrowie”. Ich znaczenie dla ludzkiego organizmu jest niezwykle cenne. I jagody i maliny są naturalnymi antybiotykami o silnym działaniu nie tylko bakteriobójczym, ale także wirusobójczym. Zwłaszcza leśne czarne jagody oczyszczają jelita z wszelkich toksyn i pasożytów, zawarte w nich substancje, co potwierdzono naukowo, zabijają gronkowce, owsiki i glisty ludzkie. Jagody i maliny, choć same w sobie są owocami bardzo słodkimi, świetnie też obniżają poziom cukru we krwi. Jakie inne właściwości prozdrowotne kryją się jeszcze we wnętrzu tych owoców? Zapraszamy do wysłuchania programu. 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia