Na zdrowie – Chleb

202

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Zerowa stawka VAT na żywność na kolejne 6 miesięcy. Oszczędności do 1000 zł rocznie. 0% VAT na żywność. na zdjęciu chleb
Zerowa stawka VAT na żywność na kolejne 6 miesięcy. Oszczędności do 1000 zł rocznie. 0% VAT na żywność. na zdjęciu chleb

W kolejnej odsłonie programu „Na zdrowie” jego twórcy – Paweł Kubalski i Ryszard Cichy – starają się odpowiedzieć na pytanie: Jeść chleb czy nie jeść? A jeśli jeść, to jaki? Ponadto rozprawiają się z mitem, że chleb tuczy. Otóż chleb prawidłowo zrobiony, czyli na zakwasie z mąki żytniej i jedzony z umiarem absolutnie nie doda nam kilogramów. Statystyczny Polak zjada rocznie około 100 kg chleba. Niestety w większości jest to tak zwane pieczywo przemysłowe, a więc wytwarzane bez użycia wspomnianego zakwasu, pełne emulgatorów, fosforanów i dwutlenku chloru (!), zazwyczaj barwione karmelem. Pierwsze z trzech wymienionych substancji czynią w naszych jelitach ogromne spustoszenie, a jak powszechnie wiadomo nasz potencjał energetyczny i odporność w dużej mierze są zależne od stanu naszych jelit. Zapraszamy do wysłuchania programu.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia