Na zdrowie – Jabłko

296

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Jabłko – na świecie mamy 10 tys. gatunków tego owocu, który znany jest ludzkości od zarania dziejów, nie wspominając już o słynnym jabłku biblijnym. W Polsce najstarsze gatunki to oczywiście Kosztele, Szara Reneta czy Antonówka. Właściwości lecznicze jabłka to temat kolejnego odcinka programu „Na zdrowie” prowadzonego przez Pawła Kubalskiego i Ryszarda Cichego. Witamina C i potas to najcenniejsze składniki jabłka, które jedzone codziennie pomaga podnosić odporność, obniżyć ciśnienie krwi czy uszczelnić naczynia krwionośne. Jednak jak należy jeść jabłka, zwłaszcza te poddane opryskom, by ich cenne składniki wspomogły nasze organizmy? Czy w ich pestkach naprawdę jest arszenik? Skórka – obierać z niej czy nie? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszej audycji. Zapraszamy do wysłuchania.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia