Na zdrowie – Czosnek

279

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

W świecie popkultury czosnek funkcjonuje jako broń na wampiry i różne demony, a w świecie natury jako naturalny antybiotyk. Czosnek, bohater kolejnego odcinka programu „Na zdrowie” jest tą rośliną, która ma ogromne właściwości prozdrowotne. Substancje zawarte w czosnku, takie jak flawonoidy, aminokwasy, witaminy: A, B1, B2, C, PP, śluzy, saponiny, polisacharydy, związki mineralne, a przede wszystkim allicyna mają antybakteryjne działanie. Od wieków czosnek jest stosowany jako panaceum na różne infekcje, wspomaga trawienie, chroni przed zawałem i udarem, obniża ciśnienie krwi, zwalcza pasożyty jelit, odmładza, a także działa antynowotworowo. Jakimi jeszcze właściwościami charakteryzuje się czosnek? Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia