Na zdrowie – Matcha

294

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Matcha, czyli japońska zielona herbata to bohaterka kolejnej odsłony „Na zdrowie” i kolejny naturalny produkt zawierający sirtuiny. Warto dodać, jak zaznaczają prowadzący audycję – Ryszard Cichy i Paweł Kubalski – japońskie odmiany herbat są zupełnie innymi niż te, które znamy z Chin. Na przykład japońska herbata zielona matcha zawiera 137 razy więcej oksydantów niż najlepsza zielona herbata chińska. Herbata matcha jest bogatym źródłem katechin. Spośród wszystkich przeciwutleniaczy, wyróżniają je szczególne właściwości w neutralizowaniu aktywności wolnych rodników. Co warto podkreślić katechiny zmniejszają ryzyko miażdżycy, działają przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo, ponadto obniżają poziom cholesterolu we krwi. Dodatkowo odgrywają dużą rolę w procesie ochrony skóry przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. O tych i innych właściwościach prozdrowotnych matchy dowiecie się z naszego programu. Zapraszamy do wysłuchania.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia