Wywiad z Wojciechem Borkowskim ze Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego w Warszawie

386

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

dav

Zapraszamy na wywiad z Wojciechem Borkowskim, lekarzem i radnym Dzielnicy Bielany. W kolejnym odcinku audycji realizowanej przez Radio Bezpieczna Podróż we współpracy ze Stowarzyszeniem ULICA DZIELNICA STOLICA oraz portalem Północna Ćwiartka gościmy w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym, mieszczącym się na ulicy Mehoffera w Warszawie. Dyrektorem zakładu jest Wojciech Borkowski, a sam zakład wchodzi w skład Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego. Podczas naszej rozmowy z doktorem Borkowskim poruszamy temat funkcjonowania tego typu placówek w okresie pandemii, rozmawiamy o tym, ile osób obecnie przebywa w nowo wybudowanej placówce przy ulicy Mehoffera i z jakimi schorzeniami są to pacjenci. Z racji faktu, że Wojciech Borkowski na co dzień jest radnym Dzielnicy Bielany i zasiada w Komisji Zdrowia w radzie tejże dzielnicy rozmawiamy także na temat prac tej komisji, spraw związanych z pomocą osobom dotkniętym chorobom alkoholowym oraz współuzależnionym, jak i kwestii dostępności do placówek leczniczych mieszkańców Bielan.

Zapraszamy do posłuchania:

Wywiad z Wojciechem Borkowskim

Posłuchaj także: https://bezpiecznapodroz.org/2021/04/16/jak-wrocic-do-formy-wywiad-z-trenerem-danielem-poreda/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia