Filmy na VOD – najciekawsze premiery kwietnia

219

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

filmy
fot. Glenn Carstens / Unsplash

Kwiecień plecień… dobrze znamy to powiedzenie. Na chłodne wieczory, które wciąż serwuje nam wiosenna aura, nie ma lepszego sposobu niż dobry film! Jakie nowe filmy na VOD oferują nam nasze ulubione serwisy? Sprawdźmy!

Filmy na VOD: dramaty i thrillery

W tym miesiącu polecam Wam kilka godnych uwagi dramatów psychologicznych, również tych trzymających w napięciu. Film pt. „Sound of Metal”, który można obejrzeć na Amazon Prime Video, to świetnie przyjęta przez krytyków historia młodego perkusisty Rubena. Pewnego dnia chłopak dowiaduje się, że zaczyna nieodwracalnie tracić słuch. W tej niezwykle trudnej sytuacji nie jest jednak osamotniony – może liczyć na wsparcie dziewczyny, Lou. Wysyła ona ukochanego na terapię uzależnień dla niesłyszących w nadziei, że uwolni się on od narkotyków. Czy Ruben zdoła odnaleźć się w nowej sytuacji? Miłośnikom thrillerów polecamy natomiast bardzo klimatyczny i trzymający w napięciu film pt. „Mortal” do obejrzenia w serwisie Chili. Opowiada historię amerykańskiego turysty, który na skandynawskim odludziu jako jedyny ocalał z tajemniczej eksplozji. Wkrótce mężczyzna zdaje sobie sprawę, że posiada nadprzyrodzone zdolności, nad którymi nie jest w stanie zapanować.

filmy
fot. Mollie Sivaram / Unsplash

Również w serwisie Chili obejrzymy thriller pt. „Każdy twój oddech”. Głównym bohaterem jest Philip Clark, uznany psychiatra i wykładowca. Mężczyzna tkwi w rodzinnym kryzysie. Sytuację utrudnia odkrycie, że jego córka wpadła w narkotykowy nałóg, co jest pokłosiem tragicznej przeszłości. Co gorsza, jedna z pacjentek Clarka popełnia samobójstwo. Psychiatra poznaje chłopaka zmarłej kobiety, przedstawia go też swojej rodzinie. Niebawem przekonuje się, że ta decyzja całkowicie burzy już i tak nadszarpnięty spokój rodziny. Motyw przepracowania traumatycznego wydarzenia jest również osią fabuły filmu „Wander Darkly” na obejrzenia na Canal+ Premium. Poznajemy w nim Adrienne i Matteo – parę dochodzącą do siebie po wypadku samochodowym, po którym trafiają do szpitala. W wyniku wypadku Adrienne doznaje urazu mózgu powodującego u niej przerażające wizje ukazujące, że jest martwa. Matteo z całych sił próbuje przekonać żonę, że to tylko objawy urazu.

Filmy przygodowe i fantasy

Na koniec dwie propozycje, które przypadną do gustu zwłaszcza miłośnikom wartkiej akcji osadzonej w fantastycznych światach. Uwadze miłośników uniwersum Marvela z pewnością nie uszedł film pt. „Wonder Woman 1984”, który można obejrzeć na HBO GO. W kolejnej części przygód superbohaterki Wonder Woman przenosimy się – zgodnie z tytułem filmu – do dynamicznych lat 80. ubiegłego stulecia. Tytułowa bohaterka wiedzie spokojne życie jako Diana Prince, zaś ze swoich zdolności korzysta anonimowo jako strażniczka starożytnych artefaktów. Pewnego dnia w końcu wychodzi z cienia. Świetną zabawę młodszym kinomaniakom zapewni „Ko(s)miczna odyseja Maxa Clouda”. Film jest do obejrzenia w serwisie Rakuten. Główna bohaterka, Sara, zostaje wcielona w jedną z postaci ze swojej ulubionej gry. Bierze udział w niebezpiecznej kosmicznej przygodzie, a kontrolę nad jej losem przejmuje zasiadający za konsolą przyjaciel. Czy Sara zdoła ocalić swojej ostatnie życie?

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia