O rehabilitacji nie tylko pocovidowej – rozmowa ze specjalistką Izabelą Maziarz

247

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Rehabilitacja pocovidowa to dzisiaj gorący temat. Aktywność fizyczna to z kolei temat ponadczasowy. O jednej i drugiej rozmawiamy ze specjalistką Izabelą Maziarz z OrthoFit Rehabilitacja w Warszawie. W ramach cyklu programów realizowanych na antenie Radia Bezpieczna Podróż we współpracy ze Stowarzyszeniem ULICA DZIELNICA STOLICA oraz portalem Północna Ćwiartka poruszamy kwestię zdrowia. Tym razem jednak mówiąc zdrowie czy aktywność fizyczna i rehabilitacja mamy na myśli to, by uprawiać sport rozważnie, na miarę swoich możliwości i z wiedzą, czerpaną od tych, którzy na co dzień zajmują się „naprawieniem” naszych urazów.

Izabela Maziarz jest założycielką OrthoFit, absolwentką wydziału Rehabilitacji Ruchowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Staż kliniczny odbyła w Niemczech – Reutlingen Therapie und Analysezentrum. Ukończyła szereg szkoleń i kursów z zakresu usprawniania aparatu ruchu, w tym m.in. terapię manualną; PNF; Mulligan Concept; masaż leczniczy; kinesiology taping; zastosowanie EMG w terapii; tkanki miękkie. Jest współorganizatorem i wykładowcą kursów PTTS w latach 2005-2009. Autorka i współautorka publikacji z zakresu rehabilitacji – Acta Clinica. Słuchaczka i prelegentka na konferencjach i sympozjach dotyczących fizjoterapii i ortopedii. Także instruktorka narciarstwa zjazdowego, pływania i rekreacji ruchowej.

O rehabilitacji nie tylko pocovidowej – rozmowa z Izabelą Maziarz

Posłuchaj także: https://bezpiecznapodroz.org/2021/04/23/o-lasach-polnocnej-warszawy/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia