Seriale, które znikną z Netfliksa

265

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

seriale
fot. Thibault Penin / Unsplash

Korzystacie z Netfliksa? W takim razie koniecznie sprawdźcie, które seriale znikną z tego serwisu! Będziecie za nimi tęsknić?

Seriale wycofane z Netfliksa

Miłośnicy emocjonujących seriali, polegających na rekonstrukcjach dramatycznych wydarzeń, zdążyli zapewne zauważyć zniknięcie programu „Morderczy romans”. W tej wstrząsającej produkcji, emitowanej na Netfliksie do 16 kwietnia, mogliśmy poznać historie niebezpiecznych romansów i morderstw popełnianych w małżeństwach. Z kolei 19 kwietnia z serwisu zniknął serial pt. „The Originals”. Opowiedziana w nim historia odnosi się do fabuły innego serialu – „Pamiętniki wampirów”. Bohaterami produkcji jest rodzina Mikaelsonów, która przeniosła się do Nowego Orleanu. Mikaelsonowie nawiązują sojusz z lokalnymi wiedźmami w celu odzyskania kontroli nad miastem. Natomiast 21 kwietnia fani Morgana Freemana pożegnali się z programem „W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem”. Prowadzący program aktor szuka odpowiedzi na pytania egzystencjalne. Snuje refleksje o religii, jej roli w historii ludzkości, a także o tym, jak religia wpływała i wpływa na budowanie wspólnot ludzkich.

seriale
fot. Charles Deluvio / Unsplash

W zestawieniu znalazło się również miejsce dla popularnego teleturnieju, który znikł z Netfliksa 17 kwietnia. Program był zarazem jednym z najdłużej emitowanych teleturniejów. Gospodarz „Jeopardy!” Alex Trebek zadaje uczestnikom pytania z rozmaitych dziedzin, m.in. z zakresu historii, sztuki i popkultury. Kolejne dwie produkcje, których już nie znajdziemy w serwisie, skierowane były do najmłodszych widzów. Serial animowany pt. „Luna poznaje świat” opowiada o ciekawskiej sześciolatce. Luna jest niezwykle dociekliwa i pasjonuje się nauką. Wraz z fretką Clyde’m odkrywa przed małymi widzami kolejne tajemnice otaczającego ją świata. Produkcja znikła z Netfliksa 9 kwietnia. Z kolei od 15 kwietnia najmłodsi telemaniacy nie mogą już obejrzeć na Netfliksie programu przyrodniczego pt. „Wild Kratts”. Jego bohaterami są prawdziwi zoologowie Martin i Chris Kratt, którzy zamieniają się w swoje animowane wersje, aby odkrywać świat przyrody.

Co zniknie z popularnego serwisu?

To oczywiście nie wszystkie produkcje, których los w serwisie Netflix jest przesądzony. Jeszcze do 30 kwietnia będziemy mogli obejrzeć dwie produkcje. Pierwszą z nich jest trzysezonowy serial „Kingdom”. Opowiada on historię byłego zawodnika MMA, który niegdyś był legendą w swojej dziedzinie. Mężczyzna prowadzi ośrodek treningowy dla młodych adeptów MMA. Dawny mistrz musi stawić czoło niepewnej przyszłości jego biznesu. Do spektrum problemów dołącza skomplikowana sytuacja rodzinna, z jaką boryka się mężczyzna. Drugim serialem jest kryminalna produkcja pt. „Surviving Escobar – Alias JJ”, która skończy emisje na Netfliksie już po pierwszym sezonie. Poznajemy w nim historię najważniejszego z zabójców słynnego narkotykowego kartelu. Kiedy organizacji grozi rozpad, przebywający w więzieniu mężczyzna zaczyna coraz bardziej obawiać się o swoje życie, spada też jego status w więziennej hierarchii.

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż

Źródło: Telemagazyn.pl

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia