Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom – wywiad z Prezydentem Miasta Romanem Smogorzewskim

300

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

W kolejnym odcinku audycji „Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom” zapraszamy na wywiad z Prezydentem Miasta Romanem Smogorzewskim. W rozmowie, zrealizowanej w studiu Radia Bezpieczna Podróż, poruszaliśmy między innymi temat funkcjonowania miasta w czasie pandemii koronowirusa. Prezydent odpowiadał na pytania dotyczące tego, o ile zmniejszyły się wpływy do miejskiego budżetu z powodu sytuacji epidemicznej, które inwestycje w mieście zostały wstrzymane, a które są nadal kontynuowane i na jakie środki z budżetu państwa może liczyć Legionowo. Inną poruszoną na antenie kwestią był lokalny program walki ze smogiem i dofinansowaniem do wymiany starych pieców dla mieszkańców miasta. W wywiadzie nie mogło również zabraknąć pytań od samych mieszkańców Legionowa. Ci pytali głównie o dalszą rewitalizację miejskiego bazaru oraz o połączenia kolejowe, a dokładnie o postój na legionowskim dworcu pociągów Pendolino.

Roman Smogorzewski (ur. 1972) jest prezydentem Legionowa od 2002 roku. Wcześniej pełnił funkcję starosty i wicestarosty legionowskiego. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, jak i studium prawno-samorządowego Polskiej Akademii Nauk. Z Legionowem związany od wczesnych lat dziecięcych.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy:

Wywiad z Prezydentem Miasta Romanem Smogorzewskim 01
Wywiad z Prezydentem Miasta Romanem Smogorzewskim 02
Wywiad z Prezydentem Miasta Romanem Smogorzewskim 03
Wywiad z Prezydentem Miasta Romanem Smogorzewskim 04

Posłuchaj również: https://bezpiecznapodroz.org/2021/04/23/legionowo-miasto-przyjazne-mieszkancom-wywiad-z-magdalena-jagnyziak/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia