Jak dbać o nogi, by były jak najdłużej zdrowe

298

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Kolejny odcinek audycji realizowanej przez Radio Bezpieczna Podróż we współpracy ze Stowarzyszeniem ULICA DZIELNICA STOLICA oraz portalem Północna Ćwiartka jest poświęcony… nogom. Z doktor Agnieszką Wolską rozmawiamy o tym, jak dbać o nogi, by były jak najdłużej zdrowe. Z naszej audycji dowiecie się dlaczego choroba niewydolności krążenia dolnych kończyn (potocznie nazywana żylakami) jest uznawana za chorobę cywilizacyjną, jakie objawy powinny was skłonić do wizyty u lekarza flebologa, jak wygląda badanie żył, a jak profilaktyka. Dodatkowo mówimy o tym, co robić, by nasze nogi na co dzień nas nie bolały, jakich preparatów używać by wzmacniać w nich naczynia krwionośne i jakie sporty są dla nich zbyt dużym obciążeniem. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Jak dbać o nogi

Posłuchaj także: https://bezpiecznapodroz.org/2021/04/29/jaroslaw-uscinski-czas-na-grilla/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia