Seriale na VOD – najciekawsze premiery maja

203

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

seriale
fot. Mollie Sivaram / Unsplash

W maju wiele seriali wróciło z kolejnymi sezonami, ale nie zabrakło również nowości. Tym razem w naszym majowym zestawieniu królują przede wszystkim inteligentne seriale komediowe, które dotykają rozmaitych problemów społecznych. Sprawdźcie!

Seriale komediowe na VOD – maj 2021

Naszą majową listę najciekawszych seriali otworzy „Specjalista od niczego”. Serial wraca w maju już z trzecim sezonem, który możemy obejrzeć na platformie Netflix. Główny bohater tej historii – trzydziestoletni nowojorczyk Dev ma dwa marzenia. Pierwszym z nich jest przebicie się w showbiznesie i zrobienie kariery jako komik. Drugim pragnieniem młodego mężczyzny jest znalezienie miłości. W serialu śledzimy jego perypetie i trudności, jakie stają mu na drodze w mieście, które nigdy nie zasypia. Nasza kolejna propozycja to serial pt. „The Kominsky Method” z Michaelem Douglasem w rolach głównych. Fabuła serialu również osadzona jest w środowisku aktorów, opowiada jednak nie o młodym adepcie tej sztuki, ale o nauczycielu aktorstwa. Wraz z przyjacielem (w tej roli  Norman Newlander) mierzy się z rozmaitymi aspektami związanymi ze starością. Trzeci sezon produkcji obejrzymy również na Netfliksie.

seriale
fot. Glenn Carstens / Unsplash

Kolejny serial, którego trzy sezony możemy obejrzeć aż na czterech platformach: HBO GO, Canal+, Player i Play Now, a chodzi o „Czarny poniedziałek”. Fabuła tej produkcji osadzona jest w 1987 roku, a nawiązuje do dnia 19 października. Tego dnia przez giełdy całego świata przetoczył się potężny kryzys. Głównymi bohaterami tej historii jest grupa outsiderów, którzy przejęli klub oldboyów z Wall Street. W taki sposób doprowadzili do jednego z największych krachów na giełdzie po II wojnie światowej. Kolejną propozycją jest absolutna nowość i tym razem mamy do czynienia z czarną komedią. Serial pt. „Hacks” opowiada o Deborah Vance, legendarnej diwie z Las Vegas. Starzejąca się kobieta postanawia zdobyć serca młodszej widowni. W tym celu zatrudnia młodą i utalentowaną asystentkę, dla której staje się mentorką. Serial obejrzymy na HBO MAX.

Serialowe premiery – maj 2021

Ciekawą propozycją jest serial komediowy pt. „Special”, którego drugi sezon możemy obejrzeć na Netfliksie. Jego głównym bohaterem jest dotknięty lekkim porażeniem umysłowym homoseksualista. Dla widzów z pewnością nie będzie żadnym zaskoczeniem, że ze względu na uprzedzenia ze strony ludzi otaczających głównego bohatera, jego codzienność nie należy do najłatwiejszych. Aby w końcu żyć tak, jak chce, postanawia on wykreować nową tożsamość, udając ofiarę wypadku. Nasze zestawienie zamykamy dramatem. „Niewinny” to serial, który wraca w maju z drugim sezonem. Opowiada historię mężczyzny, który został niesłusznie oskarżony o morderstwo i skazany na karę więzienia. Po uniewinnieniu z trudem próbuje wrócić do normalnego życia. Jego sytuacji nie ułatwia fakt, że utracił zaufanie wszystkich: zarówno rodziny, jak i przyjaciół. Wyjątkiem jest jedynie jego brat. Również i ten serial obejrzymy na Netfliksie.

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia