Filmy na VOD – najciekawsze premiery maja

231

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

filmy
fot. Glenn Carstens / Unsplash

Wśród majowych premier filmowych możemy znaleźć wyjątkowo wiele produkcji w gwiazdorskiej obsadzie. Oto filmy na VOD, które naszym zdaniem zdecydowanie zasługują na Waszą uwagę!

Filmy na VOD – co warto obejrzeć w maju?

Na początek kilka produkcji, w których główne role zagrali jedni z najwybitniejszych aktorów naszych czasów. Miłośnikom filmów biograficznych polecamy film pt. „Jackie”, który pojawił się w serwisie Player.pl. Jego fabuła opowiada o życiu Jacqueline Bouvier Kennedy, a punktem wyjścia jest śmierć jej męża, ówczesnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, J.F. Kennedy’ego. Rekomendacją do obejrzenia tego filmu niech będzie wiele pozytywnych recenzji, trzy nominacje do Oscara, a także świetna rola Natalie Portman, która wcieliła się w postać Jackie Kennedy. Warto też zwrócić uwagę na dopracowane kostiumy i scenografię. Kolejny film, którego nie mogą przegapić miłośnicy wybitnego kina, to thriller pt. „Wirtuoz. Pojedynek zabójców” ze świetną rolą Anthony’ego Hopkinsa. Jest to historia bezimiennego płatnego mordercy, którego mentor wzywa do zrealizowania najtrudniejszego zlecenia w jego dotychczasowej karierze. Chodzi o likwidację innego zabójcy, który zerwał kontakty ze swoimi dotychczasowymi szefami. Film obejrzycie w serwisie MOJEeKINO.

filmy
fot. Mollie Sivaram / Unsplash

Kolejną gwiazdę – Michelle Pfeiffer – zobaczymy w komediodramacie pt. „Francuskie wyjście”, do obejrzenia na Canal+ Premium. Aktorka wciela się w rolę owdowiałej 60-letniej celebrytki, która wskutek zbyt wystawnego trybu życia traci większość odziedziczonego po mężu majątku. Chcąc uniknąć przyznania się do porażki, kobieta postanawia wprowadzić w życie plan B. Opuszcza apartament Manhattanie i przeprowadza się do paryskiego mieszkania przyjaciółki. Podczas rejsu przez Atlantyk towarzyszy jej syn-nieudacznik i kot, w którym prawdopodobnie… mieszka duch zmarłego męża. Warta uwagi jest również komedia pt. „Superintelligence”, którą można obejrzeć w serwisie Chili. Opowiada historię Carol, zupełnie przeciętnej kobiety, która odkrywa, że z jej sprzętów domowych zaczynają płynąć… skierowane w nią złośliwe uwagi. Z czasem okazuje się, że kobieta została obiektem obserwacji i kontroli zupełnie nowej, wrogo nastawionej sztucznej inteligencji. Następnym krokiem ma być objęcie przez sztuczną inteligencję kontroli nad całym światem, czemu zapobiec może tylko Carol.

Science fiction i horror – premiery w maju 2021

W tych kategoriach proponujemy Wam horror sci-fi pt. „Armia umarłych”, do obejrzenia na Netfliksie. Jego wartka fabuła toczy się w otoczonym murem, zrujnowanym i opanowanym przez epidemię zombie Las Vegas. Pracujący w barze na przedmieściach Scott, weteran wojny z zombie, godzi się na propozycję przedarcia się do pełnego niebezpiecznych stworów miasta. Stawką jest ukryte w podziemnym skarbcu 200 milionów dolarów. Zadanie Scotta i jego ekipy utrudnia fakt, że za 32 godziny rząd zrzuci na Las Vegas bombę atomową. Na koniec klimatyczny i przejmujący horror, którego nie mogą przegapić fani tego gatunku. „Relikt” opowiada o starzejącej się Ednie, która po tajemniczym zniknięciu niespodziewania wraca do domu. W międzyczasie jej córka i wnuczka odkrywają oznaki demencji kobiety. Z czasem zachowanie Edny staje się coraz bardziej nieprzewidywalne, niepokojące i wskazujące na to, że kobietą kieruje tajemnicza złowroga siła. Film można obejrzeć na HBO GO.

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia