Wywiad z radną Moniką Kurowską z Żoliborza

401

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

W kolejnym odcinku audycji realizowanej we współpracy ze Stowarzyszeniem ULICA DZIELNICA STOLICA i portalem Północna Ćwiartka zapraszamy na wywiad z radną Żoliborza Moniką Kurowską.

Monika Kurowska od trzech kadencji reprezentuje mieszkańców warszawskiego Żoliborza. W Radzie Dzielnicy zasiada między innymi w Komisji Edukacji i Sportu. Na co dzień jest mamą 29-letniego niepełnosprawnego syna. Problemy osób z niepełnosprawnościami są więc jej znane można rzec od podszewki. I to nie tylko te związane z samym Żoliborzem. Na antenie Radia Bezpieczna Podróż Monika Kurowska podzieliła się ze słuchaczami swoim doświadczeniem w wychowywaniu i rehabilitowaniu niepełnosprawnego dziecka. Ponadto w trakcie rozmowy jednym z poruszonych tematów była budowa nowej siedziby dla Środowiskowego Domu Samopomocy na Żoliborzu. Dotychczasowa placówka, mieszcząca się przy ulicy Rydygiera, nie tylko jest w złym stanie technicznym. Nie jest również przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy na wywiad z radną Moniką Kurowską.

Wywiad z Moniką Kurowską 01
Wywiad z Moniką Kurowską 02

Zainteresował cię nasz temat? Przeczytaj i wysłuchaj również: O strefie płatnego parkowania na Żoliborzu

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia