Najbardziej interesujące premiery Netflix: czerwiec 2021

0
84

Najbardziej interesujące premiery Netflix: czerwiec 2021. Czerwiec w serwisie Netflix zapowiada się niezwykle interesująco. Rozpoczyna się sezon wakacyjny, w którym obserwujemy ogólne spowolnienie w branży rozrywkowej, jednak fani popularnych seriali Netflixa mogą spodziewać się kolejnych sezonów swoich ulubionych serii. I wiele więcej.

Najciekawsze premiery Netflixa w czerwcu przedstawia pasjonatka gry w kasyno online legalne.

Łasuch

Coś dla siebie znajdą w szczególności fani gatunku fantasy. Najnowsza seria “Łasuch” (Sweet Tooth) jest oparta na komiksie DC. Akcja serialu jest osadzona w bajkowym świecie, który przypomina nieco postapokaliptyczny świat. W konsekwencji tzw. Wielkiej Zapaści rodzą się tzw. hybrydowe dzieci, które są pół-ludźmi i pół-zwierzętami. Wzbudzają one strach wśród pozostałych, ponieważ trudno jest rozstrzygnąć, czy hybrydy rodzą się wskutek niebezpiecznego wirusa lub to oni są ich roznosicielami.

Główną postacią serii jest Gus, który jest pół-chłopcem i pół-jeleniem. Na swojej drodze spotyka Jepperda – samotnego wędrowca, z którym wyrusza w pełną przygód podróż. Gus chce poznać odpowiedzi na pytania kim jest oraz zrozumieć przeszłość swojego kompana. Podczas swojej podróży natykają się na różne osoby – niektóre z nich są do nich nastawione przyjaźnie, inne wręcz przeciwnie. Dla Gusa, jest o niezwykle ważna lekcja o świecie.

Lupin 2

W czerwcu pojawi się też druga część popularnego francuskiego thrillera – pierwsza część serialu Lupin dostała się do pierwszej dziesiątki najchętniej oglądanych seriali Netflix. W pierwszym sezonie poznajemy głównego bohatera, Assana Diopa (w tej roli Omar Sy, znany między innymi z filmu „Nietykalni”), którego w młodości spotkała rodzinna tragedia. Ojciec Assana popełnił samobójstwo. Ćwierć wieku później Assan postanawia pomścić śmierć ojca, inspirując się dokonaniami ulubionej postaci fikcyjnej z młodości, Arsene Lupina. Drugi sezon serialu Lupin ma być kontynuacją wydarzeń z pierwszego sezonu.

Gdy sen nie nadchodzi

“Gdy sen nie nadchodzi” to thriller, w którym przenosimy się do świata, w którym ludzie zmagają się z problemem bezsenności – wszystko z powodu awarii urządzeń elektronicznych, do którego dochodzi na całej Ziemi. W wyniku tego, że mózgi ludzi nie funkcjonują tak, jak powinny oraz przestają działać wszystkie urządzenia elektroniczne, dochodzi do wielu niebezpiecznych sytuacji, a świat ogarnia chaos.

Główna bohaterka, Jill, walczy o przetrwanie swoje i swoich dzieci doświadczając wielu niebezpieczeństw w społeczeństwie, które oszalało z powodu braku snu. Kluczem do przetrwania jest jej nastoletnia córka – jedyna osoba, które nadal może zasnąć.

Doktor Sen

Doktor Sen to pozytywnie oceniana kontynuacja historii znanej ze “Lśnienia” autorstwa Stephena Kinga. W rolach głównych występuje między innymi Ewan McGregor, który wciela się w rolę dorosłego Danny’ego.

Danny boryka się z problemami alkoholowymi i stara się zapomnieć o swojej przeszłości. Jego losy krzyżują się z dziewczyną posiadającą wyjątkowe moce – razem (przy początkowym sprzeciwie Danny’ego) stają przeciwko grupie osób, która „żywi się” paranormalnymi mocami dokonując porwań dzieci. Film wyróżnia się niezwykłą dynamiką i akcją trzymającą w napięciu.