Zapraszamy na premierę komedii „Lokal zamknięty”

272

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Doborowa obsada, scenariusz pełen zwrotów akcji i luksusowe wnętrza jednego z warszawskich hoteli – to wszystko składa się na najnowszą komedię Krzysztofa Jankowskiego pt. „Lokal zamknięty”. Do kin film wejdzie 2 lipca. Jego oficjalna premiera odbędzie się w środę 23 czerwca, w najstarszym stołecznym kinie Atlantic. Radio Bezpieczna Podróż jest partnerem i jednym z „aktorów” drugoplanowych produkcji.

„Lokal zamknięty” tak brzmi tytuł najnowszej produkcji reżysera Krzysztofa Jankowskiego. Co ciekawe początkowo ta komediowa historia z pandemią w tle miała być sztuką teatralną. Ostatecznie od 2 lipca będziemy mogli ją zobaczyć w kinach. Doborowa obsada, scenariusz pełen zwrotów akcji i luksusowe wnętrza jednego z warszawskich hoteli – pokrótce oto co składa się na tę filmową historię.

„Lokal zamknięty”, czyli „Zaraza w domu miłości”

Film powstawał pod roboczym tytułem „Zaraza w domu miłości”, ostatecznie twórcy zdecydowali, że szerokiej publiczności zostanie pokazany pod nazwą „Lokal zamknięty”. W obsadzie komedii znaleźli się między innymi: Mateusz Damięcki, Janusz Chabior, Paweł Koślik, Eryk Kulm Jr, Emma Giegżno, Magdalena Kaczmarek, Sebastian Konrad oraz Wojciech Solarz. Warto wspomnieć, że twórcy filmu nie uniknęli… pandemii. Na kilka tygodni plan filmowy został przerwany z powodu koronawirusa, na szczęście dla wszystkich udało się produkcję dokończyć.

Janusz Chabior na planie filmu.

Skok na kasę a tu…

„Lokal zamknięty” to zwariowana historia dwóch mężczyzn, którzy mają… świetny plan. Chcą włamać się do mieszkania skorumpowanego Polityka, który ponoć ukrywa kasę z łapówek w lodówce. Dużą kasę! I jak to bywa zazwyczaj w takich przypadkach droga do celu nie jest usłana różami. Po pierwsze w dosłownym tego słowa znaczeniu wiedzie przez agencję towarzyską, więc panowie będą musieli użyć podstępu, żeby zrealizować swój plan. Po drugie pojawiają się nieoczekiwane przeciwności. A to w lokalu zjawia się stały klient – Policjant, a to Sutener, żądający zapłaty. I po trzecie wreszcie, nieugięty Pracownik Sanepidu zamyka agencję na 10 dni, wraz z wszystkimi obecnymi w niej klientami. Łatwy i prosty plan zaczyna się coraz bardziej komplikować. Co gorsza chętnych do kasy też przybywa… Czy ten skok na forsę może zakończyć się happy endem? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź odwiedzając kina.

Praca ekipy na planie filmowym.

Aby was bardziej zachęcić do obejrzenia filmu zapraszamy do wysłuchania wywiadów z aktorami. Rozmowy zarejestrowaliśmy podczas naszej marcowej wizyty na planie filmowym.

Janusz Chabior
Emma Giegżno
Sebastian Konrad
Lude Reno

Zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj koniecznie: Filmy na VOD – najlepsze premiery czerwca

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia