Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom – Anna Lewandowska logopeda

322

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

sdr

Anna Lewandowska logopeda jest gościem kolejnego odcinka programu „Legionowo – Miasta Przyjazne Mieszkańcom”. Na co dzień pracuje jako profesjonalny terapeuta wad wymowy w jednej z legionowskich poradni. Współpracuje również z jednym z przedszkoli na terenie Legionowa. W audycji zrealizowanej przez Radio Bezpieczna Podróż rozmawiamy z Anną Lewandowską między innymi o tym, jak ważne jest korygowanie wad wymowy. Okazuje się bowiem, że wady wymowy, a więc bariery w komunikacji językowej, mogą zaburzać rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dziecka. Nieleczone stają się również wielkim problemem w życiu dorosłym. W rozmowie na antenie radia Anna Lewandowska wyjaśnia słuchaczom także jak wygląda pierwsza wizyta u logopedy, czy jak się diagnozuje pacjenta. Mówi również o tym na jakim tle mogą powstawać zaburzenia mowy w różnym wieku.

Dodajmy jeszcze, że logopeda jako terapeuta od wad wymowy, by je zdiagnozować, a potem leczyć – musi mieć rzetelną wiedzę. Zarówno z zakresu medycyny, jak i psychologii oraz pedagogiki.

Posłuchaj o tym, kiedy potrzebna jest nam konsultacja logopedyczna – mówi Anna Lewandowska logopeda.

01
02
03
04

Zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj koniecznie: PCK w Legionowie

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia