Potańcówki na Bielanach – rozmowa z Dagmarą Gumowską

497

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Potańcówki na Bielanach, a właściwie Fajfy na Bielanach to temat rozmowy z Dagmarą Gumowską ze Stowarzyszenia ULICA DZIELNICA STOLICA. Wywiad został nagrany w ramach audycji realizowanej przez Radio Bezpieczna Podróż we współpracy ze wspomnianym stowarzyszeniem i Portalem Północna Ćwiartka. Potańcówki za sprawą społecznego projektu po wielu latach przerwy wracają na warszawskie Bielany. Tegoroczny cykl zabaw na świeżym powietrzu będzie odbywał się w każdą niedzielę wakacji na Serku Bielańskim przy stacji Metro Słodowiec. Wszystkie potańcówki z muzyką na żywo i graną z płyt będą trwały od 17:00 do 19:00. Warto Godne uwagi jest to, że wstęp na nie jest bezpłatny. Jak zapowiadają organizatorzy impreza jest bez ograniczeń wiekowych. I jak podkreślają dodatkowo w czasie trwania fajfów ich uczestnicy będą mogli liczyć na atrakcyjne konkursy z nagrodami.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Dagmarą Gumowską:

Potańcówki na Bielanach – rozmowa z Dagmarą Gumowską

Zainteresował cię nasz temat? Chcesz wiedzieć więcej o tym, co dzieje się na Bielanach? Przeczytaj koniecznie: Rozmowa z radną Sylwią Lacek

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia