Pary, które poznały się w internecie

288

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pary, które poznały się w internecie
fot. Markus Winkler / Unsplash

Świat show-biznesu zna co najmniej kilka związków, które być może nigdy by nie powstały, gdyby nie Sieć. Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości to dobra okazja, aby przypomnieć pary, które poznały się w internecie!

Historia miłości Elona Musk i Grimes

Jedną z najsłynniejszych par, które swój związek zawdzięczają internetowi, są piosenkarka Claire Boucher, znana szerzej jako Grimes, i Elon Musk, szef firm Tesla i SpaceX. Pierwszy kontakt nawiązali w kwietniu 2018 roku na Twitterze. Musk napisał w swoim Tweecie żart na temat sztucznej inteligencji, a zwłaszcza „Roko Basilisk”. To pewien konstrukt myślowy, a zarazem postać, która wystąpiła w wideoklipie Grimes pt. „Flesh Without Blood”. Piosenkarka podchwyciła tego tweeta. Była to najwyraźniej iskra, która rozpaliła uczucie miliardera, bo oto spotkał osobę, która podziela jego specyficzny humor. W 2018 r. podczas prestiżowej imprezy Met Gala Musk i Grimes para po raz pierwszy pokazała się razem. Nieco później, latem tego samego roku, przestali się obserwować na Twitterze, co mogło oznaczać, że ich związek przeżywa kryzys. W październiku 2018 znów jednak widziano ich razem wraz z pięcioma synami Muska.

Pary, które poznały się w internecie
fot. Charles elDuvio / Unsplash

W styczniu 2019 roku Grimes opublikowała tweeta, że jest w Chinach – dokładnie w czasie, kiedy Musk otwierał nową fabrykę Tesli w Szanghaju. Parę przyłapano razem w Pekinie na wspólnym posiłku. W listopadzie Grimes pojawiła się na odsłonie Cybertrucka Tesli. Co ciekawe, hologram cyber-dziewczyny był bardzo podobny do piosenkarki – miał nawet identyczny tatuaż na nodze. Pojawiły się nawet spekulacje, że hologram to była w istocie Grimes, nigdy jednak tego nie potwierdzono. Niedługo później, w tym samym miesiącu Grimes ogłosiła, że jest w ciąży, a ojcem dziecka jest Elon Musk. Po wielu spekulacjach na temat imienia dziecka para ogłosiła, że potomek będzie się nazywał „X Æ A-Xii”, co było zgodne z prawem stanu Kalifornia. Szczęśliwi rodzice, którzy nazywają swoje dziecko po prostu „X.” jest ze sobą do dziś.

Pary, które poznały się w internecie

Znana jest również historia hinduskiej aktorki i piosenkarki, Priyanki Chopry i Nicka Jonasa, jednej trzeciej zespołu The Jonas Brothers. Jonas wysłał gwieździe prywatną wiadomość, że jego znajomi są zdania, że powinni się spotkać. Chopra odpowiedziała, że jej zespół rozumie sygnał i spytała, dlaczego po prostu nie poprosi jej o numer. Dziś Jonas i Chopra są szczęśliwym małżeństwem. Inna para znała się już w „realu”, jednak ich miłość rozkwitła dopiero w komunikatorze internetowym. Mowa o piosenkarce Dua Lipie i Anwarze Hadidzie, bracie słynnych modelek, Belli i Gigi. Jeszcze inną parą, która swoją miłość zawdzięcza internetowi, jest piosenkarka i aktorka, Mandy Moore i Taylora Goldsmitha z zespołu Dawes. Pewnego dnia Moore opublikowała na swoim Instagramie album zespołu Goldsmitha, który to zauważył. Obydwoje zaczęli wymieniać wiadomości, po czym umówiła się na randkę. Dziś para jest narzeczeństwem.

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia