Dustin Hill basista ZZ Top nie żyje!

290

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Dustin Hill

Jeden z najlepszych basistów współczesnego rocka Dustin Hill zmarł we śnie w wieku 72 lat. Współtwórca jednych z najlepszych kawałków rocka dał milionom fanów radość muzyki. Utwory ZZ Top było pośród fanów teksańskiego rocka zawsze na topie.

„Gimmie all your lovin’ czy Sharp dressed man” to najradośniejsza manifestacja optymizmu życiowego za pomocą gitary i perkusji. Ja wychowałem się na ich muzyce i dawała mi zawsze siłę do życia i wiarę w lepsze jutro. Styl muzyki ale też i video do clipów to były zawsze opowieści z życia ale i marzeń, osiąganych marzeń. Koncerty ZZ Top, magia i zawsze wpleciona motoryzacja to zasługa Dusty Hilla wielkiego fana motoryzacji. Wszystko zaczęło się od filmu „The California Kid” z 1974 roku. Tam, jeden z bohaterów grany przez Martina Sheen’a poruszał się mocno przerobionym Fordem Model B rocznik 1933. Dojrzał to Billy Gibbons i tak zaczęła się legenda customowych aut w clipach kapeli.

Redakcja Bezpiecznej Podróży składa hołd Dustinowi RIP!!! słuchaj naszego radia Bezpieczna Podróż https://bezpiecznapodroz.org/sluchaj-nas-online/

zz top ford b model 33

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia