Dustin Hill basista ZZ Top nie żyje!

0
81
Dustin Hill

Jeden z najlepszych basistów współczesnego rocka Dustin Hill zmarł we śnie w wieku 72 lat. Współtwórca jednych z najlepszych kawałków rocka dał milionom fanów radość muzyki. Utwory ZZ Top było pośród fanów teksańskiego rocka zawsze na topie.

“Gimmie all your lovin’ czy Sharp dressed man” to najradośniejsza manifestacja optymizmu życiowego za pomocą gitary i perkusji. Ja wychowałem się na ich muzyce i dawała mi zawsze siłę do życia i wiarę w lepsze jutro. Styl muzyki ale też i video do clipów to były zawsze opowieści z życia ale i marzeń, osiąganych marzeń. Koncerty ZZ Top, magia i zawsze wpleciona motoryzacja to zasługa Dusty Hilla wielkiego fana motoryzacji. Wszystko zaczęło się od filmu „The California Kid” z 1974 roku. Tam, jeden z bohaterów grany przez Martina Sheen’a poruszał się mocno przerobionym Fordem Model B rocznik 1933. Dojrzał to Billy Gibbons i tak zaczęła się legenda customowych aut w clipach kapeli.

Redakcja Bezpiecznej Podróży składa hołd Dustinowi RIP!!! słuchaj naszego radia Bezpieczna Podróż https://bezpiecznapodroz.org/sluchaj-nas-online/

zz top ford b model 33