Koleje Mazowieckie – twoja kolej na udaną podróż

331

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

sdr

Koleje Mazowieckie to jedyny i największy zarazem przewoźnik regionalny na Mazowszu. Jak żaden inny również tak mocno kojarzony z tym regionem Polski. Co warto podkreślić Koleje Mazowieckie są także drugim w kraju przewoźnikiem pasażerskim pod względem liczby przewożonych podróżnych. „Bezpieczna Podróż z Kolejami Mazowieckimi” to nowy cykl programów, realizowanych na antenie Radia Bezpieczna Podróż. Jego bohaterem są właśnie Koleje Mazowieckie. W audycjach tych, emitowanych (premierowo) w każdy wtorek po godzinie 18:00, dziennikarze radia przybliżać będą zarówno najnowsze oferty spółki KM dla podróżnych, jak i prezentować jej historię, największe osiągnięcia, plany dalszego rozwoju oraz sylwetki wybranych pracowników. Nie zabraknie też treści związanych z bezpieczeństwem podróżnych – także tym dotyczącym podróżowania w dobie pandemii koronawirusa.

Tematem pierwszego odcinka audycji „Bezpieczna Podróż z Kolejami Mazowieckimi” było wakacyjne i nie tylko podróżowanie z Kolejami Mazowieckimi. Wśród poruszonych kwestii znalazły się m.in. zapytania dotyczące podróży składami KM osób niepełnosprawnych, przewóz rowerów i zwierząt, a także wybór najkorzystniejszej oferty cenowej. Na przygotowane przez dziennikarzy Radia Bezpieczna Podróż pytania odpowiedzi udzieliła Donata Nowakowska, Dyrektor Biura Rzecznika Prasowego Kolei Mazowieckich. Zapraszamy do wysłuchania audycji:

Bezpieczna Podróż z Kolejami Mazowieckimi – odcinek 01

Więcej informacji dla podróżnych na temat oferty Kolei Mazowieckich znajdziecie tutaj.

Zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj również: Ulgi podróżnicze dla osób niepełnosprawnych

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia