Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom – wywiad ze Sławkiem Jagnyziakiem

236

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

sdr

Na wywiad ze Sławkiem Jagnyziakiem zapraszamy wraz z Radiem Bezpieczna Podróż. Jeden z najbardziej znanych i cenionych legionowskich trenerów, na co dzień związany z OCR Bestie Legionowo, tym razem opowiedział nam, jak utrzymać formę jesienią i zimą. W trakcie rozmowy nie zabrakło też pytań o morsowanie. Wszak nadchodząca jesień to najlepszy czas na rozpoczęcie przygody z tą dziedziną sportu. Nasz rozmówca wyjaśnił więc jak stawiać pierwsze kroki w morsowaniu, jak przygotować organizm do kontaktu z zimną wodą i co jeść, aby owo morsowanie nie zakończyło się dla nas przeziębieniem. Innym tematem poruszonym na antenie była sprawa spadku kondycji fizycznej, obserwowana u dzieci i młodzieży w czasie pandemii koronawirusa. A także związane z tą sytuacją nasilenie problemów z bólami mięśni, stawów oraz kręgosłupa wśród nastolatków. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Wywiad ze Sławkiem Jagnyziakiem – Cz. 1
Cz. 2
Cz. 3
Cz. 4

Zainteresował cię nasz materiał? Posłuchaj także wywiadu z dr Mariuszem Jędrzejko, specjalistą ds. uzależnień wśród dzieci i młodzieży.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia