Warsztaty fotograficzne – wywiad z Bartoszem Karwackim

208

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

sdr

Warsztaty fotograficzne dla osób z niepełnosprawnościami to temat kolejnego odcinka audycji „Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom”. Gościem w audycji był Bartosz Karwacki. Na co dzień instruktor fotografii, reporter telewizji internetowej „Dolny Śląsk”, partner Stowarzyszenia Polskich Mediów. Ponadto współautor serii przewodników turystycznych dla osób niepełnosprawnych „Polska bez barier”. Z Bartoszem Karwackim rozmawialiśmy w studiu Radia Bezpieczna Podróż na temat ww. warsztatów 25 września 2021 roku w Parku Zdrowie w Legionowie. Warsztaty fotograficzne zorganizowała Fundacja „Promień słońca”. Dodatkowo w wywiadzie z Bartoszem Karwackim rozmawialiśmy o organizowanej w ramach X Dni Osób Niepełnosprawnych Legionowskiej Paraolimpiadzie Dzieci i Młodzieży. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

1. – wywiad z Bartoszem Karwackim
2. – wywiad z Bartoszem Karwackim
3. – wywiad z Bartoszem Karwackim
4. – wywiad z Bartoszem Karwackim

Zainteresował cię nasz temat? Przeczytaj także: Pierwsza pomoc

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia