Wywiad z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego

251

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na wywiad z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego Adamem Struzikiem zapraszamy w ramach cyklu audycji „Bezpieczni na Mazowszu”. Cykl ten był realizowany na antenie Radia Bezpieczna Podróż od 1 sierpnia do 30 września. W trakcie rozmowy z marszałkiem poruszyliśmy tematykę bezpieczeństwa mieszkańców Mazowsza. Wśród zadanych pytań nie brakło tych, dotyczących kwestii projektów i inicjatyw realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, mających na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa na drogach regionu. Pana marszałka zapytaliśmy również o współpracę zarządu województwa ze Strażą Pożarną czy Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym. Jednym z poruszonych tematów była również sprawa bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców Mazowsza w dobie pandemii. Zapraszamy na wywiad z Adamem Struzikiem, który został wyemitowany ww. Radiu Bezpieczna Podróż na zakończenie kampanii „Bezpieczni na Mazowszu”.

Wywiad z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego

Zainteresował cię nasz temat? Chcesz wiedzieć więcej o bezpieczeństwie? Zajrzyj tutaj.

Materiał powstał we współpracy z Samorządem Województwa Mazowieckiego

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia