Biznesy polskich gwiazd

296

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Biznesy polskich gwiazd

Coraz więcej sław decyduje się tworzyć własne interesy. Trudno się dziwić bowiem zarówno kariera artystyczna, dziennikarska, jak i sportowa nie będzie trwać wiecznie. Poznaj najpopularniejsze biznesy polskich gwiazd. Które z nich są najbardziej dochodowe? 

Biznesy polskich gwiazd – pionierzy swojej marki 

Nie można zacząć lepiej, niż od Anny i Roberta Lewandowskich (na zdjęciu głównym). Piłkarz Bayernu Monachium oraz jego żona cały czas pomnażają swój imponujący majątek. W ostatnich dniach głośno jest o restauracji stworzonej przez małżeństwo w centrum Warszawy. Przy tym każde z nich tworzy również własną markę. Robert Lewandowski podpisał kontrakty z kilkoma dużymi markami, miał także swoją autorską kolekcję garniturów. W 2015 roku został również wspólnikiem w firmie deweloperskiej. Anna Lewandowska budowanie swojej marki zaczęła od założenia bloga Healthly Plan by Ann, gdzie udziela licznych porad żywieniowych. Trzy lata później w sklepach stacjonarnych pojawiły się zdrowe produkty sygnowane jej nazwiskiem. W tym samym roku powstała również aplikacja, na której dostępne były przepisy i ćwiczenia przygotowane przez trenerkę. Trzy lata temu gwiazda otworzyła w Warszawie centrum treningowo-dietetyczne, a kilka miesięcy później pierwszą kawiarnię. Oprócz tego trenerka jest również ambasadorką kilku marek, stworzyła także własną linię kosmetyków wegańskich.

  Biznesy polskich gwiazd

Biznesy polskich gwiazd – wspierać młode talenty 

KS Eve-nement Zakopane to klub narciarski wspierający sportowy rozwój dzieci i młodzieży. Inicjatywa została stworzona przez obecnie najpopularniejszego skoczka narciarskiego – Kamila Stocha. Pomysłodawczynią klubu jest jednak jego żona Ewa Bilan-Stoch, która obecnie pełni także rolę prezesa. Zawodnikiem KS Eve-nement Zakopane jest m.in. Stefan Hula. Jeden z najpopularniejszych pozazawodowych biznesów prowadzi obecnie Marek Kondrat. Znany aktor otworzył kilka lat temu własną winiarnię i to w tej branży obecnie realizuje się najbardziej. Dziennikarz Kuba Wojewódzki (na zdjęciu w środku) nie dawno stworzył własną sieć restauracji „Niewinni Czarodzieje 2.0”. Nazwa lokalu nie jest przypadkowa bowiem swoim stylem nawiązuje właśnie do filmowego tytułu. Znana przede wszystkim z serialu „BrzydUla,” Julia Kamińska może pochwalić się salonem fryzjerskim, który często gości wiele znanych twarzy polskiego show-biznesu. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, Kayah spełnia się nie tylko jako artystka, ale i bizneswoman. Gwiazda od kilku lat prowadzi własną wytwórnię muzyczną. 

Biznesy polskich gwiazd – inny sposób na życie 

Kosmetyczny biznes jest ostatnio wielkim powodem do dumy Kingi Rusin. Dziennikarka bardzo chętnie promuje swoje produkty m.in. w mediach społecznościowych. Gwiazda serialu „Na Wspólnej”, Anna Korcz w ubiegłym roku otworzyła w Warszawie sklep z żywnością oraz kawiarnie. Ponadto od kilku lat prowadzi ośrodek „Zacisze”, w którym organizowane są np. przyjęcia ślubne. Z kolei w edukacje postanowił zainwestować znany z seriali „Miodowe lata” czy „Ranczo” Cezary Żak. Aktor od jakiegoś czasu jest właścicielem szkoły językowej. We własne teatry postanowili zainwestować natomiast m.in. Krystyna Janda, Michał Żebrowski i Tomasz Karolak. Nie tylko pandemia koronawirusa sprawiła, że gwiazdy zaczęły szukać innych możliwości utrzymania dochodu. Wiele z tych nazwisk odkryło w sobie w ten sposób nowe powołanie, w którym może realizować kolejne możliwości. 

Foto: Wikimedia Commons

Zobacz także: Gwiazdy bez retuszu – trendy naturalność

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia