Auta Beaty Kozidrak

425

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Auta Beaty Kozidrak

Liberka zespołu Bajm jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Okazuje się, że artystka nie oszczędza na luksusowych przedmiotach. Gwiazda od lat gustuje w drogich samochodach. Jakiej marki są auta Beaty Kozidrak

Auta Beaty Kozidrak – luksusowo 

Dawniej artystka posiadała nawet swój prywatny samolot. Beata Kozidrak jest jednak przede wszystkim właścicielką kilku aut. Artystka od lat słynie głównie w samochodach marki BMW. Jeszcze kilka lat temu wokalistka poruszała się białym BMW z serii 5. Model ten produkowany był w latach 2010-2013. Auto pochodziło z wersji 520d xDrive. Samochód wyposażony był w 2-litrowego diesla o mocy 184 km i 380 Nm oraz napęd na cztery koła. Pojazd w 8 sekund osiągał przyspieszenie do 100 km/h, jego maksymalna prędkość wynosiła 230 km/h. Obecnie cena tego samochodu waha się od 50 do 80 tysięcy złotych. Zanim gwiazda stała się właścicielką BMW poruszała się czarnym Audi A8. Uszkodzenie samochodu niestety spowodował wypadek, do którego doszło w 2010 roku. Wokalistka jechała wówczas ze swoim ówczesnym mężem – Andrzejem Pietrasem. 

Auta Beaty Kozidrak

Auta Beaty Kozidrak – szybkość 

Jakiś czas temu artystkę widziano również w czerwonym mercedesie CLA 220 Shooting Brake. Dziennikarze liderkę zespołu Bajm przyłapali również w aucie BMW z serii 7. Właściciele tej marki wyprodukowali doskonale wyposażoną i elegancką limuzynę, która występuje w różnych wersjach napędowych. Już sam wygląd może jednak robić wrażenie. Samochód ma 5 metrów długości, jego kanapa i fotele pokryte są skórzaną tapicerką. Koszt takiego auta w Polsce to około 200 tysięcy złotych. W ostatnich tygodniach o Beacie Kozidrak było głośno za sprawą zatrzymania przez policję za jazdę na podwójnym gazie, do której doszło 1 września. W organizmie artystki badanie wykazało obecność 2 promili alkoholu. Funkcjonariusze feralnego wieczoru zatrzymali gwiazdę w BMW 740d xDrive (na zdjęciu w środku). Godne uwagi jest to, że model ten występuje na rynku w dwóch długościach nadwozia oraz różnych serii napędowych. Przyspieszenie do 100 km/h osiąga z kolei w 5,2 sekundy. 

Auta Beaty Kozidrak – kosztowne wydatki 

Beata Kozidrak na polskiej scenie muzycznej obecna jest od ponad 40 lat. Wraz z zespołem Bajm wylansowała m.in. takie przeboje jak: „Piechotą do lata”, „Ta sama chwila” czy „Szklanka wody”. W 2019 roku na deskach Teatru Współczesnego w Szczecinie wystawiono spektakl pod tytułem „Być jak Beata” oparty na życiorysie wokalistki. W 2020 roku z kolei rozpoczęto pracę nad fabularnym filmem biograficznym opartym na jej życiu. Ilość sprzedanych płyt umożliwiła artystce swobodę finansową, a co za tym idzie przyzwolenie na luksusy. Bez wątpienia gwiazda stawia na imponujące samochody. Czy niebawem kolejny model trafi do jej kolekcji? Z pewnością wkrótce się o tym przekonamy.

Foto: Wikimedia Commons

Zobacz także: Auta Maryli Rodowicz

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia